Zelený pepř – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

149 

SKU: 8158_cz Kategorie:

Zelený pepř (Piper nigrum)
Olej ze zeleného pepře je destilován parou z pikantního, bohatého zeleného pepře z kvetoucí révy Piper nigrum rostoucí v Indii. 
Pepř patří mezi nejdůležitější koření používané po celém světě již tisíce let. Zpočátku se používal v lékařství a později se přidával do potravin pro svou chuť. Všechny tři druhy esenciálních olejů z pepře (bílý pepř, zelený pepř a černý pepř) pocházejí z rostliny Piper nigrum, kvetoucí liána z čeledi Piperaceae pocházející z jižní Indie, široce pěstovaná pro své plody. Ovoce lze připravit vařením nebo sušením za vzniku bílého, zeleného a černého pepře. Zelený pepř se získává ze zelených bobulí, černý pepř se získává z vyzrálých a sušených bobulí, bílý pepř se vyrábí z plně zralých bobulí s odstraněnou vnější vrstvou.
Využití oleje ze zeleného pepře
Olej ze zeleného pepře hřeje a stimuluje. Často se používá jako součást parfému pro jeho vyzařující teplo. Stimuluje oběhový systém a lze jej použít v masážních směsích, které pomáhají zmírnit bolest způsobenou artritidou, podvrtnutími, ztuhlostí kloubů a ischiasem. Esenciální olej ze zeleného pepře je často doporučován, když chcete pomoci snížit menší bolest a zánět. Nabízí také řadu výhod pro podporu zdravého dýchacího systému. Olej ze zeleného pepře je také široce používán ve formulacích určených ke zmírnění příznaků přetížení a chřipky.
Emočně a energeticky je esenciální olej ze zeleného pepře povznášející a energizující olej, který se dobře hodí pro použití ve formulacích určených k povzbuzení mysli, těla a ducha. Některé studie naznačují, že rozptýlené aroma může podporovat ty, kteří chtějí překonat návyk kouření. Údajně také pomáhá zvyšovat bdělost a paměť.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Zelený pepř – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart