White Widow feminizované semena 5 ks Silent Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

709 

SKU: 8508_cz Kategorie:

Legislativa

Popis feminizovaných semen White Widow je přejat od oficiálního výrobce Silent Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.
Feminizované semena konopí White Widow
Tato legendární indika je nejznámější pro velmi nasládlou květinovou sílu svého aroma. Její sugestivní jméno odráží hustotu pryskyřičných trichomů, které produkuje a které pokrývají rostlinné pletivo silnou bílou vrstvou.
S dobou kvetení kolem 55 dnů se White Widow pohybuje jako osminohá odrůda a je schopna produkovat vysoce kvalitní výnosy až 500 g/m2. White Widow se pravděpodobně nejlépe hodí k léčebnějším záměrům. Například pacienti trpící onemocněními, jako je nespavost, svalové napětí, chronická bolest a stres.

Detaily odrůdy konopí White Widow
Genetika: 65% Indica / 35% Sativa
Rodiče: White Widow X White Widow
Doba kvetení: 7-8 týdnů
THC: 16 %
CBD: Nízká
Výška: 250 cm
Typ kvetení: Fotoperioda
Pohlaví: Feminizované

Konopné terpeny v rostlině White Widow
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti. Velmi často se vyskytující terpen právě v rostlinách marihuany.
Myrcen – Nejčastěji se vyskytující terpen v rostlinách. Jeho vůně je velmi zemitá a kořeněná s nádechem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je koncentrován především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.
Limonen – Limonen je jeden z nejběžnějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

Více informací o White Widow feminizované semena 5 ks Silent Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart