Wedding Cake Auto – feminizovaná semínka 3 ks, Barney´s Farm

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1224 

SKU: 8020_cz Kategorie:

Popis feminizovaných semínek Wedding Cake Auto je přejat od oficiálního výrobce Barney’s Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Wedding Cake Auto – feminizovaná semínka konopí od Barney’s Farm
Wedding Cake Auto™ je potažený chutnými krystaly cukru jako jemný dort. Barney’s super Wedding Cake Auto™ má velmi mrazivou pověst a je perfektním doplňkem naší samonakvétací kolekce Cali. Výsledkem křížení Wedding Cake a našeho BF Super Auto #1, tato rostlina nezklame zvýšenou silou vlastností Skywalker OG v našem Super Auto, vytváří zvýšenou odolnost vůči stresu, zatímco kořenová struktura probouzí život od 1. dne.
Pro milovníky bílých odrůd s křišťálově pokrytými poupaty je SVATEBNÍ CAKE AUTO™ skutečnou lahůdkou. Indica dominantní, 65%, posetá pupenem, tato rostlina má velmi těsné rozestupy uzlů. Jen několik týdnů po výsadbě se začnou tvarovat těžká poupata třpytící se ve světle jako drahokamy.Po pouhých 70-75 dnech budou tyto zářivé, gargantuovské květy pevně zabalené do dokonalého tvaru, připravené ke sklizni, v konečné výšce 90 cm. 500 gr/ m² je snadno dosažitelných a až 750 gr/m² venku.THC bylo testováno na 25 %, nenechte si ujít tento historický kousek samonakvétacího mistrovství z Barney’s Farm Lab.
Genetika Wedding Cake Auto
Wedding Cake x BF Super Auto

Detaily odrůdy Wedding Cake Auto feminizovaných semínek konopí
Genotyp: Indica 65% Genetika: Wedding Cake x BF Super AutoVýška rostlin outdoor: 90 cmDoba květu: 70-75 dní od semeneVýnos indoor: 500 g/m²Výnos outdoor: až 750 kg/rostlinaTHC: 25 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy Wedding Cake Auto
Limonen – Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 
Karyofylen – Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.
Myrcen – Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

Více informací o Wedding Cake Auto – feminizovaná semínka 3 ks, Barney´s Farm naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart