Výhodný balíček Sport a Regenerace Varianta: Konopný Olej, 1000 mg CBD, (10%), 10 ml + Konopná mast + Konopný gél proti bolesti s chladícim účinkem

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1380 

SKU: 8594209200412 Kategorie: ,
Konopný Olej(br)Konopná mast na klouby a svaly(br)Konopný chladíci gél(br)100% přírodní produkt
#categoryInfo#

  
Baliček obsahuje
Konopný Olej

Konopná mast na klouby a svaly
Konopný chladíci gél proti bolesti

"bolesť"kosti"ruka,"spánok,

Popis

Každý aktivní člověk ví, jak důležitá je následná regenerace. Zvýhodnený balíček Šport a Regenerace od naši značky Herbonia obsahuje produkty, které pomáhají v regeneraci a Vy se tak můžete vydat za novým dobrodružstvým bez obáv. Na výběr máte z 2 variant: Konopný Olej, 1000 mg kanabidiol, (10%), 10 ml + Konopná mast + Konopný gél proti bolesti s chladícím účinkem nebo Konopný olej, 1%tetrahydrokanabinol, 10% kanabidiol, 10 ml + Konopná mast + Konopný gél proti bolesti s chladícim účinkem. Konopný olej s obsahem celého spektra kanabinoidů, terpenů a flavonoidů obsažených v rostline je vyroben ve Švýcarsku a má výrazné přírodní aroma. Konopná mast na bolavé klouby působí na bolestivá místa a efektivně úlevuje od bolesti. A nakonec příjemný, chladivý gel se svěží vůní Vaši pokožku zklidní, má analgetické účinky a postará se o rychlou úlevu od bolesti. Na výběr máte z 2 variant: 10% Konopný Olej, 10 ml + Konopná mast + Konopný gél proti bolesti s chladícim účinkem nebo 10% Konopný Olej, 1%tetrahydrokanabinol, 10 ml + Konopná mast + Konopný gél proti bolesti s chladícim účinkem..

Složení

Konopná mast na klouby a svaly: Olivový olej, přírodní včelí vosk, kajeput, kanabidiol (1000mg /30ml), mentol, kafr.

Konopný chladivý gél: Aloe vera, kafr, mentol, extrakt z jehličí, eugenol, alkohol, kanabidiol (800mg /50ml).

Konopný Olej, 1000 mg kanabidiol, (10%), 10 ml: Extra panenský kokosový olej, Fullspektrum extrakt z technického konopí, Koncentrace kanabidiolu 10% (1000 mg/ 10 ml).

Konopný olej, 1%tetrahydrokanabinol, 10% kanabidiol, 10 ml:Extra panenský kokosový olej, Fullspektrum extrakt z technického konopí, Koncentrace kanabidiolu 10% (1000 mg/ 10 ml), Koncentrace tetrahydrokanabinolu <1%.

Základní složky

Kanabidiol: v masti se vstřebává přes kůži a zaměřuje se na endokanabinoidní systém, kde může účinně bojovat se zánětem. V oleji působí na receptory endokanabinoidního systému. Podporuje regeneraci buněk, přispívá k celkovému zdraví.Podporuje imunitu a obranyschopnost, podporuje kvalitní spánek, dlouhodobé užívání pozitivně ovlivňuje boj s nespavostí, poskytuje úlevu od bolesti a uvolňuje svaly, napětí a vede k rovnováze těla a mysli.

Olivový olej a včelí vosk:  Zabezpečují intenzivní hydrataci pokožky a mají uklidňující a hojivé účinky.

Více informací o Výhodný balíček Sport a Regenerace Varianta: Konopný Olej, 1000 mg CBD, (10%), 10 ml + Konopná mast + Konopný gél proti bolesti s chladícim účinkem naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart