VitaPro Odvodnění a zažívání, 60 kapslí

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

90 

SKU: 604 Kategorie: ,

Jen málokdo v dnešní době neřeší váhu a hubnutí. Doplňky stravy na hubnutí vám slibují někdy až nemožné. My vám nabízíme alternativu eliminace nadbytečné vody a toxických látek z těla přírodní cestou. 
Vlivem nadměrného užívání soli, ale také vlivem stresu, hormonální nevyrovnanosti, nedostatku pohybu, nevyvážené stravy a dalších faktorů dochází k tomu, že tělo může zadržovat přebytečnou vodu.
VitaPro Odvodnění a zažívání obsahuje kombinaci bylin, přírodních extraktů, vitamínů a minerálů s aktivním vstřebáváním díky extraktu z pepřovníku, které napomáhají přírodní cestou zbavit se nadbytečné vody a toxických látek z těla. Zároveň pomáhá doplnit důležité látky, které tělo běžně ztrácí společně s vodou při psychickém nebo fyzickém vypětí.
 
Prověřené účinné látky
Synefrin:   způsobuje zvýšení produkce tělesného tepla a celkového výdeje energie tím, že využívá efektivně tukové zásoby. Zvyšuje výkon v silovém tréninku a potlačuje chuť k jídlu.
Zelená káva:   antioxidant, který napomáhá ke snižování cholesterolu, podporuje také činnost jater, ledvin a trávicího traktu. Urychluje metabolické procesy, štěpí škroby na cukry a zlepšuje spalování. Stimulační látky snižují chuť k jídlu a na sladké. Stabilizuje hladinu cukru v krvi.
Kopřiva:   Podporuje činnost ledvin, slinivky břišní, snižuje hladinu krevního cukru. Přispívá k vylučování vody z organismu, pomáhá předcházet močovým a ledvinovým kamenům. Napomáhá proti únavě, vyčerpanosti a otokům. Působí proti trávicím potížím, čistí krev a detoxikuje.
Tužebník jílmový:   je močopudná bylina, která se užívá vždy tam, kdy chcete odvést škodlivé látky z organismu. Má blahodárný vliv na trávení a zlepšuje látkovou výměnu. Zmírňuje překyselení žaludku.
Brusinka:   napomáhá proti nemocem a zánětům močových cest, žaludečním vředům, nemoci srdce a cév. Snižuje hladinu cholesterolu i krevního cukru. Má antioxidační účinky, podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu.
Artyčok:   je nejlepším prostředkem pro detoxikaci jater a žlučníku. Má mírný diuretický efekt a tím se odpadní látky odvádějí močí, čímž se organismus přirozeně čistí. Zabraňuje ukládání cholesterolu v cévách, podporuje produkci trávicích enzymů ve slinivce, odstraňuje nadýmání a zlepšuje funkci žaludku. Podporuje trávení tuků.
Jablečný ocet:   rozkládá tuk, napomáhá očišťovat organismus vyplavováním nečistot z těla. Obsahuje pektin, který navozuje pocit sytosti, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a redukovat váhu. Má antibakteriální účinky, urychluje zažívání, upravuje příznivě stav střevní mikroflóry. Podporuje správnou funkci ledvin.
Piperin:   zvyšuje produkci žaludečních šťáv a urychluje metabolismus. Zvyšuje také tělesnou teplotu a blokuje aktivitu genů, které jsou zodpovědné za hromadění tuku. Snižuje stres a dodává energii.
Zinek:   přispívá k normálnímu metabolismu makroživin včetně sacharidů a mastných kyselin, k syntéze bílkovin, normálnímu stavu kostí, vlasů, nehtů i pokožky. Podporuje udržování normální funkci imunitního systému. Podporuje syntézu proteinů (růst svalové hmoty).
Chrom:   pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.
B6:   je důležitý při udržování zdravého nervového systému a hladiny cukru v krvi. Dokonce také ulevuje od bolesti a zlepšuje náladu.
Hořčík:   napomáhá správnému trávení. Nedostatek hořčíku způsobuje křeče, únavu, vyčerpání, deprese. Je důležitý pro zdravé zuby, kosti a nehty. Hořčík napomáhá k dosažení kvalitního a plnohodnotného spánku.
Konopný olej s přirozeným obsahem CBD napomáhá normální funkci organismu, působí příznivě na regeneraci po úrazech a operacích. Zajišťuje normální stav imunitního systému, příznivě působí na centrální nervovou soustavu.

Více informací o VitaPro Odvodnění a zažívání, 60 kapslí naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart