Tymián – 100% přírodní esenciální olej 10ml

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

229 

SKU: 7152_cz Kategorie:

Tymiánový olej 10ml
Náš organicky vytvořený tymiánový esenciální olej je destilován párou z jemných, světle fialových květů a aromatických zelených listů čtyř různých druhů bylin tymiánu pěstovaných ve světlých, slunečných polích podél španělské krajiny.
Náš velmi jemný tymiánový éterický olej má nádhernou vůni – difuzní, kořenitou, hřejivou, sladkou bylinkovou, čistou a jemnou se slabým pepřovým podtónem a jemným dřevnatě-bylinným ocáskem.
Je to dekorativní bylina, která je pokryta dvěma nebo třemi letními měsíci jemnými bledě fialovými květy, které jsou samy velmi voňavé. To je činí atraktivním kousek pro včely a v kulinářství.Existuje několik různých chemotypů tymiánového esenciálního oleje – tyto genetické variace se vyskytují v rostlinách stejného rodu a druhů, pokud jsou pěstovány v různých nadmořských výškách, v různých půdách nebo za různých klimatických podmínek. Náš esenciální olej z tymiánu je známý tím, že má stejné terapeutické vlastnosti jako všechny tyto ostatní chemotypy a je bezpečnější používat jej než většinu ostatních tymiánových olejů, které mají tendenci mít vysoký obsah fenolových sloučenin dráždivých pro kůži, jako je Thymol a Carvacrol. Je upřednostňován pro obecné aromaterapeutické použití i pro péči o pleť.
VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE
Tymiánový esenciální olej je povznášející olej, který stimuluje smysly, čistí dýchací cesty a probouzí unavenou pleť. Kromě toho, že je silnou podporou při odstraňování nežádoucích bakteriálních, plísňových nebo virových aktivit, může tymiánový olej pomoci zmírnit menší bolest a zánět a pomoci při uklidnění nežádoucích svalových křečí. Jedná se o silný olej, který se nejlépe používá spolu s esenciálními oleji vyživujícími pokožku, jako je levandule, santalové dřevo nebo pelargonie, které pomáhají předcházet možnému podráždění pokožky. Tymiánový esenciální olej také pomáhá posilovat imunitní systém a podporuje dlouhodobé a celkové zdraví.Tymiánový olej pomáhá se soustředěním, posiluje a uklidňuje mysl, tělo i ducha. Tento éterický olej zvyšuje sebevědomí a pomáhá rozptýlit jakékoli negativní pocity, které by se mohly vyskytnout.

Více informací o Tymián – 100% přírodní esenciální olej 10ml naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart