Triple G Auto – feminizovaná semínka 10 ks Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1859 

SKU: 8034_cz Kategorie:

Popis Triple G Auto feminized je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití. (více)

Triple G Auto feminized semena marihuany od Royal Queen Seeds
Odrůda Triple G Automatic s sebou přináší skvělou chuť a sílu. Tato rychle rostoucí odrůda se řadí mezi nejsilnější samonakvétací odrůdy na trhu a díky jejímu sladkému a komplexnímu terpenovému profilu se stala oblíbenou odrůdou u mnoha uživatelů.
Šlechtitelé RQS se rozhodli vyšlechtit odrůdu Triple G Automatic poté, co byli velice příjemně překvapeni jedinečnou chutí a účinky originální odrůdy Triple G, která vznikla zkřížením odrůd Royal Gorilla a Green Gelato. Chtěli vytvořit něco podobně delikátního, ale se zkráceným životním cyklem. Aby toho dosáhli, tak vzali původní odrůdu Triple G a zkřížili ji s odrůdou Big Skunk Auto, což je vysoce produktivní a robustní samonakvétací odrůda. Díky tomuto šlechtění vznikl samonakvétací hybrid, jehož genetický profil se skládá z 80% indiky, 15% sativy a 5% ruderalis.
Pěstitelské vlastnosti odrůdy Triple G Automatic
Odrůda Triple G Automatic vám nabídne skvělé výnosy za zlomek času. Indoorové rostliny vyrostou do výšky mezi 60 – 120 cm a zvládnou vyprodukovat až 500 g/m². Venkovní rostliny vyrostou až do výšky 140 cm a vyprodukují mezi 75 – 140 g na rostlinu. A nejlepší na tom celém je fakt, že tuto odrůdu budete moci sklízet již za 10 – 12 týdnů od vyklíčení!

Detaily odrůdy Triple G Auto
Genotyp: Sativa 15% Indica 80% Ruderalis 5%
Genetika: Triple G x Big Skunk Auto
Výnos indoor: 450 – 500 gr/m2
Výnos outdoor:  90 – 140 gr/rostlina
Výška indoor: 60 – 120 cm
Výška outdoor: 80 – 140 cm
Doba kvetení: 8 – 9 týdnů
THC: 20 %
Chuť: Čokoládová, Cukrová, Skunková, Zemitá

Konopné terpeny obsažené v rostlině Triple G Auto
Myrcen – Nejběžnější terpen, který v rostlinách můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.
Humulen – Humulen má výrazné zemité aroma se štiplavými tóny koření. Nachází se především ve chmelu, zázvoru, hřebíčku a koriandru. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky, díky tomu se využívá především k inhalaci léčebných par pro uvolnění dýchacích cest. Snižuje také záněty spojené s alergií, které vedou až k astmatu.
Karyofylen – Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.
Limonen – Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. Našli bychom jej především v citrusových slupkách, jako jsou citrony, pomeranče, grapefruity nebo mandarinky. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

Více informací o Triple G Auto – feminizovaná semínka 10 ks Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart