Titan F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

2313 

SKU: 8749_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Samonatvétací semena marihuany Titan F1
Někteří lidé si slovo Titán název okamžitě spojí s dětmi boha Urana v Řecké mytologii, zatímco jiní vědí, že Titán je největší měsíc planety Saturn. Pro lidi, co se zajímají o konopí, je Titan F1 skvělá konopná odrůda. Jedná se o jeden z prvních pravých samonakvétacích F1 hybridů a je tedy velice produktivní, odolný a zbrusu nový. I když tato odrůda není potomkem nebeských těles, přesto má velice úchvatné předky! Zkušení pěstitelé RQS vytvořili tuto F1 odrůdu zkřížením inbredních linií z odrůd Blue Dream, Sugar Magnolia a Amnesia.
Titan F1: Jeden z nejsilnějších F1 Hybridů RQS
Tato samonakvétací odrůda má velice výrazný terpenový profil, který je složen převážně z myrcenu, farnesenu, ocimenu, bisabololu a limenolu. Společně tyto aromatické sloučeniny produkují aroma, ve které můžeme cítit náznaky ovoce, sladkostí a citrónové trávy. Odrůda Titan F1 má nejvyšší obsah THC z celé RQS F1 nabídky.
Výška kolem 65 cm dělá odrůdu Titan F1 opravdu diskrétní a praktickou. Tato keřovitá rostlina má typickou indikovou morfologii a vytváří obrovské množství terpenů. Ke sklizni je připravená po 73 dnech od vyklíčení. Připravte se na uniformní a konzistentní odrůdu, která zvládne vyrůst prakticky v jakémkoliv prostředí.
Detaily odrůdy Titan F1
Genetická Výbava: Blue Dream x Sugar Magnolia x Amnesia
Verze: Samonaktétací
Genotyp: Hybrid
THC: Extrémně vysoký
Výnos: Velmi vysoký
Výška: 60- 70 cm
Kvetení: 42 – 45 dnů
Měsíc Sklizně: 70 – 75 dní po vyklíčení
Dominantní terpeny: Farnesene, Karyofylen, Myrcen, Ocimen
Klima: Krátké léto
Terpeny obsažené v odrůdě Titan F1
Bisabolol – Kromě konopí nalezneme tuto látku například v heřmánku a její aroma je květinové. Používá se k léčbě otevřených ran, bojuje s infekcí. Některé výzkumy uvádějí, že je účinný také při léčbě širokého spektra zánětlivých onemocnění.
Myrcen – Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.
Farnesen – Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.
Limonen – Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 
Ocimen – Vůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Disponuje ale také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.

Více informací o Titan F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart