Sweet Zenzation XL Auto – feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1680 

SKU: 8091_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.
Sweet Zenzation XL Auto semena marihuany od Sweet Seeds
Tyto feminizované semínka marihuany jsou rychle dokončovací XL Auto kmen od Sweet Seeds. Za pouhých 8 týdnů od vyklíčení až po sklizeň mohou tyto rostliny produkovat 450 – 550 g/m2 uvnitř, zatímco rostliny pěstované venku dávají 60 – 180 g. Pupeny jsou kompaktní, vysoce pryskyřičné a mají vysoký obsah THC.
Sweet Zensation XL Auto je bohatý na terpeny a vyzařuje intenzivní, lahodnou, sladkou, ovocnou vůni s květinovými a citrusovými tóny. Obsah THC leží v rozmezí 17 – 24 % s 0,2 % CBD. 

Genetika Sweet Zenzation XL Auto semena marihuany
Sweet Zenzation XL Auto je indika-dominantní samokvetoucí hybridní kmen, který byl vyroben křížením elitního klonu Zkittlez s vlastním Runtz XL Auto od Sweet Seeds, který také zahrnuje genetiku Zkittlez.

Genotyp: 63,6% Indika / 36,2% Sativa
Genetika: Zkittlez x Runtz XL Auto
Výnos indoor: 450 – 550 gr/m2
Výnos outdoor: 60 – 180 gr/rostlina
Doba kvetení: 8 týdnů od vyklíčení
Výška: 60-120 cm
THC:17-24%
Terpeny obsažené v konopí Sweet Zenzation XL Auto semena marihuany
Limonen – Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

Více informací o Sweet Zenzation XL Auto – feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart