Sweet Cherry Pie – feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1560 

SKU: 8066_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Sweet Cherry Pie Sweet Seeds
Sweet Cherry Pie feminizované semínka marihuany trvají 8 – 9 týdnů, než dokončí kvetení při pěstování uvnitř, zatímco venkovní rostliny pěstované na severní polokouli budou připraveny na konci září. Vnitřní výnosy jsou dobré až velmi dobré při 400 – 550 gr/m 2, zatímco venku by každá rostlina měla produkovat mezi 350 – 600 gr. 
Některé rostliny mohou ke konci kvetení vykazovat červené a fialové zbarvení díky genetice Grand Daddy Purple. Pupeny jsou kompaktní a husté s velkým množstvím produkce pryskyřice.
Vůně Sweet Cherry Pie je sladká a ovocná, jak by se dalo očekávat, s tóny připomínajícími pečené cukroví, třešně a zemité tóny lesního ovoce s mírou kyselosti. Velmi vysoké hladiny THC.
Genetika Sweet Cherry Pie
Sweet Cherry Pie Feminised je produktem dvou skutečných amerických konkurentů v těžké váze, viz. Cherry Pie (Grand Daddy Purple x Durban Poison) x Gelato (Sunset Sherbet x Thin Mint Cookies). Jedná se o kmen s dominantním indikou (75 % indica, 25 % sativa).

Detailní informace o Sweet Cherry Pie

Genotyp: Většinou Indika
Genetika:  Cherry Pie (Grand Daddy Purple x Durban Poison) x Gelato (Sunset Sherbet x Thin Mint Cookies)
Výnos indoor: 400 – 550 gr/m2
Výnos outdoor: 350 – 600 gr/rostlina
Doba kvetení: 8-9 týdnů
THC: 18-25%

Terpeny obsažené v konopí Sweet Cherry Pie

Limonen – Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.
Humulen – Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

Více informací o Sweet Cherry Pie – feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart