Strawberry Cheesecake Auto – autoflowering semena marihuany 5 ks Barney´s Farm

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1399 

SKU: 8735_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Strawberry Cheesecake Auto – samonakvétací semena konopí od Barney’s Farm
Barneys Farm s naprosto jedinečným zvratem pokračuje ve svém hledání průkopnické genetiky s jejich vlastním Strawberry Cheesecake Auto.
Po rozsáhlém selektivním šlechtění s různými odrůdami bohatými na jahodové terpeny zvolili dráždivě jemný fenotyp Strawberry Pie. Laboratoř to pak překonala vzácným řezem afghánského OG. Infuze těchto dominantních Kushových znaků Indica zajišťuje rychlý růst, neuvěřitelné produkční schopnosti a silnou odpouštějící strukturu.
Zkřížení tohoto výtvoru s naším BF Super Auto #1 znamená, že Strawberry Cheesecake Auto může prosperovat i v chladnějších podnebích, má větší životnost než většina autoflowerů, ale je dokonale kompaktní a svůj životní cyklus dokončí během mrknutí oka.
Během fáze růstu je Strawberry Cheesecake Auto obvykle nenáročný, než se jeho kvetoucí větve rozvinou a jeho tmavě zelené listy se nakonec přemění a vytvoří krásné tmavě fialové odstíny.
Předvídatelně se jedná o velmi lepkavou pryskyřičnou rostlinu se sytě oranžovými květy pokrytými silnou vrstvou trichomů, které svědčí o jemné polevě na dortu.
Vůně jsou docela zajímavé, sladký kozí sýr s nádechem vyzrálého zemitého skunku zakončený jemným uvolněním jahodové haše a čerstvých lesních plodů.
Semena konopí Strawberry Cheesecake Auto™ se prodávají výhradně pro suvenýry, skladování a genetickou ochranu.

Detaily odrůdy konopí Strawberry Cheesecake Auto™
Genetika: Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto
Genotyp: 25% sativa / 75% indika
Výška rostlin indoor: 100 cm
Výška rostlin outdoor: až 140 cm
Výnos: indoor až 650 g/m², outdoor až 650 g/m²
Délka životního cyklu: 75 – 80 dní
 
Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy Strawberry Cheesecake Auto™
Karyofylen – Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.
Linalool – Má uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.
Limonen – Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 
 

Více informací o Strawberry Cheesecake Auto – autoflowering semena marihuany 5 ks Barney´s Farm naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart