Strawberry Banana Gelato XL Auto – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

679 

SKU: 8085_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.
Strawberry Banana Gelato XL Auto semena marihuany od Sweet Seeds
Jedná se o krátké / středně velké rostliny dorůstající 60 – 125 cm vysoké a které od semene do sklizně trvají přibližně 8 týdnů. Uvnitř lze očekávat výnosy 450 – 550 g/m2, zatímco venku může každá rostlina vyprodukovat 60 – 180 g. Pupeny jsou kompaktní a produkují velké množství pryskyřice.
Tyto feminizovné semínka marihuany jsou silné, sladké a ovocné vůně jahodová žvýkačka, OG Kush, dřevo a listy rukoly peprné. Obsah THC může být velmi vysoký, 18 – 22 %, zatímco CBD je nízký, pouze 0,1 %.

Genetika Strawberry Banana Gelato XL Auto semena marihuany
Strawberry Banana Gelato XL Auto je vysoce výnosný a rychle finišující kmen s dominancí indica. Vznikl křížením elitního klonu Strawberry Banana (Crockett’s Banana Kush x Bubblegum (jahodový pheno)) a vybraných rostlin Sweet Gelato Auto®.

Detailní informace o Strawberry Banana Gelato XL Auto 

Genotyp: 57,1% Indika / 42,5% Sativa
Genetika: Klon Strawberry Banana (Crockett’s Banana Kush x Bubblegum (jahodový pheno)) x Sweet Gelato Auto
Výnos indoor: 450-550 g/m²
Výnos outdoor: 60-180 g/rostlina
Doba kvetení: 8 týdnů od vyklíčení
Výška: 60-125 cm
THC: 18-22%
Terpeny obsažené v konopí Strawberry Banana Gelato XL Auto semena marihuany
Limonen – Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.
Humulen – Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

Více informací o Strawberry Banana Gelato XL Auto – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart