Skywalker OG Runtz XL Auto – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1080 

SKU: 8081_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Skywalker OG Runtz XL Auto semena marihuany od Sweet Seeds
Tyto feminizované semínka marihuany Skywalker OG Runtz XL Auto je hybrid s dominancí indiky s 63,5 % genetiky indiky, 36,3 % sativy a 0,2 % ruderalis. Je to vynikající kříženec OG, rychle dokončit a s vysokými výtěžky a odpovídajícím obsahem THC.
Rostliny dorůstají 60 – 120 cm, vysoké jsou v závislosti na prostředí, podmínkách a dostupném kořenovém prostoru. Ke sklizni budou připraveny za pouhých 8 týdnů od vyklíčení nebo o několik dní déle. Uvnitř se budou výnosy pohybovat v rozmezí 450 – 600 gr/m2, zatímco každá rostlina pěstovaná venku bude produkovat mezi 65 – 200 gr. Pupeny mají spoustu pryskyřice a jsou extrémně aromatické – dobré vlastnosti pro výrobu extraktů.
Vůně připomínají rodinný charakter Diesel a OG Kush, i když poněkud sladší – ovocný, kořenitý, sladký a zemitý. Jeho 18 – 21 % THC.
Genetika Skywalker OG Runtz XL Auto semena marihuany
Skywalker OG (OG Kush x Skywalker) x Runtz XL Auto® (Runtz (Zkittlez x Gelato) x Sweet Gelato Auto®)

Deatilní informace o Skywalker OG Runtz Auto
Genotyp: 63,5% Indika / 36,3% Sativa
Genetika: Skywalker OG (OG Kush x Skywalker) x Runtz XL Auto® (Runtz (Zkittlez x Gelato) x Sweet Gelato Auto®)
Výnos indoor: 450 – 600 gr/m2
Výnos outdoor: 65 – 200 gr/rostlina
Doba kvetení: 8 týdnů od vyklíčení
Výška: 60-120 cm
THC: 18 – 21 %
Terpeny obsažené v konopí Skywalker OG Runtz XL Auto semena marihuany
Limonen – Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.
Humulen – Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

Více informací o Skywalker OG Runtz XL Auto – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart