Šanta kočičí – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

239 

SKU: 8182_cz Kategorie:

Šanta kočičí (Nepeta cataria)
Esenciální olej Catnip, také známý jako Catmint nebo Šanta kočičí, je destilován parou z krásné, fialově kvetoucí rostliny Nepeta cataria pěstované v okouzlující krajině Kanady. Catnip, člen rodiny Mint, je nejznámější jako pamlsek pro kočky na hraní, ale má také dlouhou historii tradičního bylinného použití. 
Přirozeně se vyskytující chemikálie v Catnipu – terpenoid Nepetalactone je hlavní chemickou složkou esenciálního oleje Catnip, který je mírně účinným odpuzovačem komárů a much. I když si rostlinu často užívají kočky, je nejlepší se vyhnout používání esenciálního oleje v okolí vašich kočičích kamarádů kvůli jeho síle a potenciálu přemoci citlivý systém zvířat.
Využití oleje z šanty kočičí
Catnip olej je široce používán ve směsích odpuzujících hmyz, protože může pomoci odradit komáry, včely, mouchy, blechy a klíšťata. Olej z šanty kočičí může pomoci zmírnit nežádoucí svalové křeče a také pomoci snížit přítomnost nežádoucí bakteriální, plísňové nebo virové aktivity. Díky svým chladivým antioxidačním vlastnostem je esenciální olej Catnip doporučován ke zmírnění bolesti při spálení sluncem a k minimalizaci poškození pokožky způsobené volnými radikály. Esenciální olej si můžete vychutnat v jednoduché difúzi nebo přimíchat do olejů pro použití na lidskou pokožku.
Emočně a energeticky může šanta kočičí nabídnout útěchu během obtížných emočních přechodů a povzbudit motivaci během období úzkosti, stresu a deprese. Catnip Oil ve spojení s dalšími esenciálními oleji dodává jemné aroma a pocit klidu a odpočinku. Olej Catnip lze také rozptýlit pro podporu klidného spánku a navození relaxační atmosféry.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Šanta kočičí – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart