Růže – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

199 

SKU: 8188_cz Kategorie:

Růže (Rosa damascena)
Bulharská růže je extrahována z jemných okvětních lístků čerstvě natrhaných květů Rosa damascena pěstovaných a sklizených výhradně v Údolí růží na bulharském venkově. Damašská růže má sladké, hluboké, vysoce květinové, starožitné aroma růže se slabým indolovým, teplým, medovým podtónem a skvělým svěžím zeleným, citronově-citrusovým tónem, který se objeví v suchu.
Arctander ve své knize Perfume and Flavour Materials of Natural Origin poznamenává, že Bulgarian Rose Absolute se používá v prvotřídních parfémech tak široce, že je stěží možné definovat oblast jeho použití.
Využití oleje z růže
Olej z růže je jedním z nejdůležitějších a nejrozšířenějších olejů při výrobě parfémů. Aroma se často používá jako hlavní téma parfému, ale je také ceněno pro svou schopnost, zejména v extrémně zředěné formě, dobře se mísit s téměř všemi ostatními vůněmi a zvýraznit a završit mnoho parfémových kompozic.
Rosa damascena je tradičně uklidňující a povznášející. Používá se pro své zklidňující, omlazující a tonizující vlastnosti na pokožku. Zvyšuje přirozený lesk a zářivost pokožky, pomáhá při povrchových prasklých kapilárách a jizvách, stejně jako ekzémech a růžovkách. Je také ideální pro suchou, citlivou nebo zralou pleť a pomáhá zklidňovat horká kožní onemocnění, jako jsou vyrážky a vředy. Olej z bulharské damašské růže je také užitečný při zvládání menších bolestí a zánětů, snižuje přítomnost nežádoucí bakteriální aktivity a pomáhá zmírňovat nežádoucí svalové křeče.
Emočně a energeticky se o oleji z růže říká, že má silné antidepresivní a povznášející vlastnosti. Dobře se hodí pro použití ve formulacích, které mají pomoci zvládat situační úzkost a podporovat klidný spánek, relaxaci a povzbudit pocit klidu. Růže je také známá jako květina svádění kvůli jejím silným přírodním afrodiziakálním vlastnostem a může být užitečná při sexuálních aplikacích.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Růže – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart