Royal Kush Automatic – samonakvétací semínka 5ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

370 

SKU: 8436_cz Kategorie:

Feminizované semena konopí Royal Kush Automatic
Royal Kush Automatic vznikl křížením samonakvétacích strainů Ruderalis s rychle kvetoucím konopím. Výsledkem je hybrid s dominancí indiky, rychlým kvetením a kompaktní velikostí. Royal Kush Automatic má velmi intenzivní aroma už při rozkvětu, jež by se dalo popsat jako pikantní a ovocné. Royal Kush Automatic kvete po dobu zhruba 8-9 týdnů a dosahuje do výšky až 90 cm.
Rostlina během kvetení vytváří hustá poupata. Sklizeň přináší špičkové výnosy 300-350 gr/m2 v interiéru a 120-170 gr/rostlinu v exteriéru. Rostlina se snadno pěstuje a je vynikající volbou pro všechny milovníky samonakvétacích odrůd.
Podobně jako ostatní semena od Royal Queen Seeds i semena Royal Kush Automatic jsou feminizovaná, což jejich pěstování dokonce ještě více usnadňuje – mezi rostlinami se totiž nevyskytují žádní samci. 

Detaily odrůdy Royal Kush Automatic
THC: 13%
CBD: Medium
Yield Indoor: 300 – 350 gr/m2
Yield Outdoor: 120 – 170 gr/plant
Výška Indoor: 60 – 90 cm
Výška Outdoor: 120 – 150 cm
Kvetení: 6 – 7 Týdny
Měsíc Sklizně: 8-9 týdnů po vyrašení
Genetická Výbava: OG Kush x Ruderalis
Typ: Sativa 20% Indica 50% Ruderalis 30%
Účinek: fyzický, projasňující high
Chuť: Zemitý, Pine, Sladký
Klima: Mild

Terpeny obsažené v Royal Bluematic
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti. Velmi často se vyskytující terpen právě v rostlinách marihuany.
Humulen – Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.
Myrcen – Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

Více informací o Royal Kush Automatic – samonakvétací semínka 5ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart