Purple Punch OG XL Auto – feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1099 

SKU: 8080_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití. (více)

Purple Punch OG XL Auto semena marihuany od Sweet Seeds
Tyto feminizované semínka marihuany XL Auto produkují spoustu aromatické pryskyřice, která je silně bohatá na terpeny. Jeho genetické složení je 71,5 % indica, 27,7 % sativa s pouhými 0,8 % ruderalis. Je vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování a dorůstá do výšky mezi 60 – 120 cm. V interiéru trvá celý životní cyklus pouhých 8 týdnů s výnosy v oblasti 400 – 500 gr/m2, zatímco venkovní sklizně budou produkovat mezi 60 – 180 gr/rostlinu. Ideální pro výrobu extraktů.
Některé budou vykazovat červené/fialové barvy z dědictví Grand Daddy Purple. Vůně je velmi silná a sladká s kořenitými tóny OG Kush. Obsah THC je 18 – 22 % s 0,5 % CBD.
Genetika Purple Punch XL Auto semena marihuany
Purple Punch OG XL Auto je produktem křížení elitního klonu Purple Punch OG® (Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple) x Star Killer (Skywalker OG Kush x Rare Dankness #2)) s oblíbeným autem Sweet Seeds. Kvetoucí kmen Killer Kush Auto®.

Detailní informace o Purple Punch XL Auto semena marihuany
Genotyp: 71,5% Indika / 27,7% Sativa
Genetika: Purple Punch OG® x Killer Kush Auto®
Výnos indoor: 400 – 500 gr/m2
Výnos outdoor: 60 – 180 gr/rostlina
Doba kvetení: 8 týdnů od vyklíčení
Výška: 60-120 cm
THC: 18-22%

Terpeny obsažené v konopí Purple Punch XL Auto semena marihuany
Limonen – Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.
Humulen – Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

Více informací o Purple Punch OG XL Auto – feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart