Purple Punch OG – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1080 

SKU: 8058_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Purple Punch OG  Sweet Seeds semena konopí
Purple Punch OG feminizované semínka konopí vytváří husté pupeny pokryté velkým množstvím aromatické pryskyřice. Produkce terpenů je velmi vysoká, takže Purple Punch OG je velmi vhodný pro výrobu extraktů a koncentrátů. Genetika Grand Daddy Purple může způsobit, že některé rostliny zobrazí fialové/červené barvy v květech i listech.
Vůně je lahodně komplexní, sladké a ovocné, s kořenitými podtóny OG Kush spolu s tóny citronu. Obsahují vysoké množství THC.
Tyto feminizované semínka můžeme pěstovat uvnitř i venku.
Genetika Purple Punch OG semena konopí 
Tento kmen je hybrid produkovaný z elitního klonu Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple) s elitním klonem Star Killer (Skywalker OG Kush x Rare Dankness # 2) – dva genotypy šampionů proslulé prestiže na mezinárodní scéně konopí.

Detailní informace o Purple Punch OG

Genotyp: Indika 80% / Sativa 20%
Genetika:  Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple)
Výnos indoor: 400-550 g/m²
Výnos outdoor: 350-600 g/rostlina
Doba kvetení: 8 týdnů
THC: 18-22%

Terpeny obsažené v konopí Purple Punch OG semena konopí

Limonen – Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

Více informací o Purple Punch OG – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart