Pineapple Express Auto – samonakvétací semena marihuany 3 ks Fast Buds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

569 

SKU: 8740_cz Kategorie:

Popis autoflowering semínek Pineapple Express je přejat od oficiálního výrobce Barney’s Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Pineapple Express autoflowering semena marihuany od Barney’s Farm
Pineapple Express Autoflowering je to stejně jako původní Pineapple Chunk jednoduchá, pevná rostlina s kompaktním květem, který je poskvrněný zlatem a má červenohnědou barvu s velmi viditelnými THC krystaly.
Samonakvétací semena marihuany Pineapple Express odrůda vznikla křížením genetik Pineapple Chunk a BF Super Auto #1.
Genotyp odrůdy Pineapple Express 
Genotyp těchto semen konopí tvoří z dominantní částí indika doplněná sativou. Doba květu 60-65 dní a vyrůstá do výšky 100-110 cm s kvalitním výnosem pryskyřice. Autoflowering semínka Pineapple Expres jsou vhodná k pěstování indoor i outdoor.
Genetika samonakvétacích semínek Pineapple Express
Pineapple – Pineapple (Ananas) je druhem hybridního konopí, který byl vyšlechtěn z fenotypu hybridu Ed Rosenthal Super Bud (ERSB). Rostlina má robustní tělo a květy jsou hruškovitého tvaru. Pineapple se vyznačuje sladkým aroma po ananasu.

Detaily odrůdy Pineapple Express
Genotyp: 70% indica, 30% sativa
Genetika: Pineapple Chunk x BF Super Auto # 1
Doba květu: cca 9 týdnů
Výnos: indoor 600 g/m² , outdoor 60-100g/rostlina
THC: vysoký 14%
CBD: střední 1,4%

Terpeny obsažené v Pineapple Express
Myrcen – Nejběžnější terpen, který v rostlinách můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma a hřebíčku. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je obsažen především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky a napomáhá při léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.
Pinen – Pinen je obsažen v jehličnanech, rozmarýnu a bazalce a má svěží bylinné a lesní aroma. Má řadu terapeutických a protizánětlivých účinků a z důvodu jeho svěžesti je oblíbený v aromaterapii při léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.
Limonen – Limonen je jeden z nejznámějších terpenů, díky jeho citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýchacími cestami. Nachází se především v citrusech, přesněji v citrusových slupkách citronů, pomerančů, grapefruitů nebo mandarinek. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.
Karyofylen – Karyofylen je přítomen zejména v koření, bylinkách a zelenině, speciálně v hřebíčku, skořici, bazalce thajské a černém pepři. Přispívá k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti. Jeho aroma je velmi svěží s dřevitými tóny. Má protizánětlivé účinky a dokáže přímo ovlivňovat endokanabinoidní systém a interagovat s jeho receptory.
Ocimen – Ocimen můžeme najít především v bazalce. Tento terpen je pro rostliny nesmírně důležitý, neboť jej využívají jako obranný mechanismus proti napadení škůdci. Využívá se k výrobě parfémů díky svému jemnému květinovému aroma. Má protizánětlivé a protiplísňové schopnosti a přispívá k léčbě kožních problémů.

Více informací o Pineapple Express Auto – samonakvétací semena marihuany 3 ks Fast Buds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart