Pineapple Chunk – feminizovaná semínka 3 ks Barney’s Farm

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

419 

SKU: 8927_cz Kategorie:

Popis semen Pineapple Chunk je přejat od semenné banky Barney’s Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Pineapple Chunk feminized od Barney’s Farm
Feminized Pineapple Chunk je trojcestný hybrid, jehož genetiku skládá Pineapple, Cheese a Skunk n.1.
Feminizovaná semínka Pineapple Chunk se skládá z genotypu indika a sativa. 
Tato odrůda je velmi odolná proti škůdcům a plísním a i přes doporučování pěstování indoor, bude dobře růst i outdoor.
Dorůstá do výšky 90-100 cm a doba květu je 55-60 dní s masivními výnosy. 
Pineapple Chunk získal ocenění 1. místo HTCC Indica Cupu 2009.
Odrůda konopí Pineapple Chunk má vysoký obsah THC.
Genetika semínek Pineapple Chunk feminized
Cheese – Pochází z 80. let 20. století z Velké Británii a z genetické linie Skunk no. 1. Jeho aroma připomíná čedar, proto má název Cheese ("sýr"). Může pomoct při problémech s bolestmi hlavy nebo při potížích s příjmem potravy.
Skunk –  Vznikl lety postupného šlechtění různých druhů konopí ze Střední a Jižní Ameriky, Afghánistánu a Thajska. Je jeden z nejoblíbenějších druhů celosvětově. Jeho květy jsou viditelně lepkavé a mají silné aroma. Mnoho hybridů vychází z tohoto modelu.
Pineapple (Ananas) – taktéž spadá mezi  hybridní konopí, které vzniklo z fenotypu hybridu Ed Rosenthal Super Bud. Konopí má robustní tělo a jeho květy jsou hruškovitého tvaru. Má silné aroma vonící po ananasu.

Detaily odrůdy Pineapple Chunk feminized
Genotyp: 80% indica, 20% sativa
Genetika: Pineapple x Cheese x Skunk n.1
Doba květu: 8-9 týdnů
Výnos indoor: 600 g/m²
Výnos outdoor: 600 g/m²
THC: vysoký 25%
CBD: střední 1.1%
Ocenění: Indica Cup HTCC 2009 1. místo

Konopné terpeny obsažené v Pineapple Chunk
Myrcen –  Myrcen má velmi zemité aroma s náznakem pižma a hřebíčku. Objevuje se především v citronové trávě, tymiánu, vavřínu a chmelových palicích. Myrcen je v konopí koncentrován především v květech rostliny. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění díky jeho antioxidačním účinkům.
Pinen – Pinen je charakteristický svým svěžím a nevtíravým travnatým aroma. Pro jehličnany je tento terpen velmi typický. Jeho aroma je směsicí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Má potencionální terapeutické a protizánětlivé schopnosti, díky kterým se využívá především v aromaterapii. Díky pinenu se pacientovy s dýchacími obtížemi dostane do plic více vzduchu. Napomáhá tak k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest. 
Limonen – Limonen je velmi svěžího aroma díky citrusovým slupkám, ve kterých se tento terpen vyskytuje. Jsou to především pomeranče, citrony, grapefruity a mandarinky. Limonen je velmi silným antioxidantem a je oblíbeným v aromaterapii právě díky jeho svěžesti. V neposlední řadě má antivirové účinky a předchází negativním projevům cukrovky.
Karyofylen – Konopný terpen Karyofylen nalezneme hlavně v bylinkách, koření a zelenině. Má typické pepřové aroma s dřevitými tóny a zároveň je velmi svěží. Karyofylen má protizánětlivé účinky, díky kterým je vhodný při aromaterapiích a také může díky svým vlastnostem pomáhat při léčbě bolesti různého typu původu.

Více informací o Pineapple Chunk – feminizovaná semínka 3 ks Barney’s Farm naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart