Peyote Gorilla – feminizovaná semena konopí 5 ks, Seedsman

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

819 

SKU: 8817_cz Kategorie:

Popis semen je přejat od oficiálního výrobce Seedsman. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Peyote Gorilla – feminizovaná semena marihuany od seedbanky Seedsman

Peyote Gorilla je kříženec Gorilla Glue #4 (Chem Sister x Chocolate Diesel) a Peyote Purple, světlého, živého fenotypu Bubba Kush. 
Peyote Gorilla kvete přibližně 70 dní a má typicky indikovou strukturu, středně velkou s velkými, širokými listy. Výnosy jsou vynikající; indoor pěstitelé mohou očekávat výnosy mezi 500 a 650 gr/m2, zatímco venku lze dosáhnout až 1500 gr/m2. Obsah pryskyřice je velmi vysoký, což znamená, že je velmi vhodná pro výrobu extraktů a koncentrátů.
Aroma je kyselé s citronovými, benzínovými, zemitými a dřevitými tóny. Produkce THC je velmi vysoká a pohybuje se mezi 22 a 26 %, CBD je pouze 1 %. 

Detaily odrůdy Peyote Gorilla
Genotyp: Spíše indika
Genetika: Gorilla Glue #4 (Chem Sister x Chocolate Diesel) x Peyote Purple (Bubba Kush purple pheno)
Doba květu: 70 dní
Výnos: 450 – 600 g/m2
Výnos outdoor: 1500 g/m2
Výška: 80 – 160 cm
THC: 22-26 %

Terpeny obsažené v Peyote Gorilla
Karyofylen – Má charakteristickou pepřovou vůni. Jak mnoho jiných, i tento terpen disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti.
Pinen – Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Díky svým protizánětlivým schopnostem je vhodný u astmatických pacientů.
Limonen – Limonen se také řadí mezi nejběžněji se vyskytující terpeny. Je využíván v aromaterapii jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Svými vlastnostmi může pomoci k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.
Ocimen – Přispívá k léčbě kožních problémů. Má antimykotické schopnosti a nachází tak uplatnění v různé pečující tělové kosmetice.

Více informací o Peyote Gorilla – feminizovaná semena konopí 5 ks, Seedsman naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart