Orion F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

5250 

SKU: 8757_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Samonatvétací semena Orion F1 od Royal Queen Seeds
Bez ohledu na to, kde žijete, souhvězdí Orion na noční obloze uvidíte vždy. Odrůda Orion F1 posune váš zážitek ze sledování noční oblohy na novou úroveň.
Tato samonakvétací odrůda je revolucí v konopném průmyslu a vy si můžete plně užít její vitální růst. Díky své krátké době kvetení a delikátnímu terpenovému profilu se jedná o skvělou odrůdu, která si rozhodně zaslouží místo ve vaší sbírce. Tato odrůda se může pochlubit skvělou genetickou linií, která obsahuje geny z odrůd Blue Mammoth Auto, Blue Dream a Amnesia. A pokud vás zatím nic nepřesvědčilo, tak vás jistě přesvědčí k pořízení této odrůdy její obrovské výnosy.
Orion F1 má unikátní terpenový profil tvořen vysokým obsahem myrcenu, ocimenu a farnesenu. Vysoký obsah THC a nižší obsah CBG si skvěle rozumí s tímto terpenovým profilem.
Kompaktní rostlina s obrovskými výnosy
Odrůdě Orion F1 se skvěle daří v indooru i outdooru a roste jako typická indika. Tato rychlá samonakvétací odrůda vyroste do výšky mezi 64 – 80 cm a jedná se tak o ideální diskrétní odrůdu. Nabízí solidní sklizeň za 40 dnů kvetení a ke sklizni budete tato odrůda připravena již za 70 dní od vyklíčení.
Detaily odrůdy Orion F1
Genetická Výbava:  Blue Mammoth Auto x Blue Dream x Amnesia
Verze: Samonaktétací
Genotyp: Hybrid
THC: Velmi vysoký
Výnos: Velmi vysoký
Výška: 64 – 80 cm
Kvetení: 35 – 40 dnů
Měsíc Sklizně: 65 – 70 dní po vyklíčení
Dominantní terpeny: Myrcen, Farnesene, Karyofylen, Ocimen
Klima: Krátké léto
Terpeny obsažené v odrůdě Orion F1
Myrcen – Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.
Karyofylen – Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.
Farnesen – Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.
Ocimen – Vůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Disponuje ale také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.

Více informací o Orion F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart