Okurka – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

159 

SKU: 8165_cz Kategorie:

Okurka (Cucumis sativus)
Olej z okurkových semen je lisovaný za studena z vyčištěných a sušených semen Cucumis sativus, následuje pečlivá filtrace, aby se získal brilantní, jasně žlutý olej s jemným a svěžím aroma okurky. 
V kosmetickém průmyslu se olej ze semen Cucumis sativus často používá v přípravcích na obličej a tělo, protože má schopnost proniknout do pokožky a rychle se vstřebat. Olej z okurkových semen má silné hojivé vlastnosti. Pokud bojujete s poškozením pokožky spálené od slunce, suchostí nebo máte obavy z vrásek. Doporučuje se používat lokálně pro udržení mladistvé a zdravé pleti.
Využití oleje z okurkových semen
Díky svým silným antioxidačním vlastnostem dokáže okurkový olej bojovat proti volným radikálům způsobeným oxidačním stresem, když je pokožka vystavena škodlivému UV záření. Okurkový olej dokonce podporuje regeneraci buněk, což z něj činí vynikající volbu pro zralou a stárnoucí pleť. Vysoký obsah přírodních tokoferolů a fytosterolů dále zvyšuje jeho ochranné a výživné přínosy pro osobní péči. Fytosteroly jsou také známé svou schopností vyživovat a stimulovat kožní buňky, aby podpořily regeneraci zdravých kožních buněk. Okurkový olej obsahuje významné procento kyseliny olejové omega-9 a kyseliny linolové omega-6 a může být účinný při léčbě suché pokožky, ekzémů, lupénky, akné a pokožky spálené sluncem.
Olej z okurkových semínek je vysoce doporučován ve výrobcích pro péči o pokožku hlavy a vlasy pro podporu zdravého růstu vlasů a zvýšení vitality. Díky svému významnému obsahu nenasycených mastných a esenciálních mastných kyselin je také ideální pro zahrnutí do vyživujících a hydratačních přípravků péče o vlasy.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Okurka – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart