NYC Diesel – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

809 

SKU: 8051_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

NYC Diesel semena konopí od Sweet Seeds
Tento druh feminizovaných semínek marihuany jsou extrémně silné, tento vysoký výnos má super silné a vzácné exotické aroma, které tým Sweet Seeds velmi oceňuje. Úžasná a nádherná rostlina se vzhledem a růstem pupenů ze strany Indica s euforickým jásotem, která umožňuje objevit její koktejl sativ přítomných v jejím širokém genofondu.
Produkce pryskyřice je bujná, takže porost NYC Diesel vypadá jako nějaké zasněžené mrazivé hory během období květu.
Tento druh lze pěstovat uvnitř i venku.
Výsledkem je velmi přitažlivá rostlina s typickým vzhledem Sativa – vysoká a majestátní rostlina dosahující výšky 2 metrů za jednu sezónu. Doba květu v průměru 10 týdnů.
Tato feminizovaná rostlina má úzké listy jasně zeleného tónu s květy hustě pokrytými krystaly. Tento odstín je způsoben menším množstvím chlorofylu a vyšším množstvím pomocných pigmentů, které chrání rostlinu před nadměrným slunečním zářením. Sklizeň dává v průměru 500 g na m2. Rostliny pěstované v interiéru jsou vhodné pro všechny způsoby pěstování, které vyžadují pouze základní zemědělské dovednosti.

Genetika NYC Diesel
NYC Diesel x rozmanitost indické genetiky. 

Detailní informace o NYC Diesel

Genotyp: Indica 40% / Sativa 60%
Genetika:  NYC Diesel
Výnos indoor:400-500 g/m² 
Výnos outdoor: 350-550 g/rostlina
Doba kvetení: 9 týdnů
THC: 20-22%

Terpeny obsažené v konopí NYC Diesel

Limonen – Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

Více informací o NYC Diesel – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart