Náramek slon Indonésie Velikost: Dámský

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

299 

SKU: 146_DAM Kategorie:

Varianta dámského i pánského náramku, kterou lze vybrat níže ve variantách. Symbolizuje naši filozofii obchodu.

Náramek s příběhem – Při našem putování Indonésií jsme narazili na paní, která kvůli pandemii ztratila měsíční příjem. Napadlo nás kompletací těchto náramků vytvořit příležitost, jak domorodé paní přilepšit a zajistit jí tak příjem, který pokryje měsíční náklady na jídlo. Sehnali jsme 2 druhy kamenů a figurku slona jako symbol našeho loga, e-shopu a filozofie. Pojďme si rozebrat význam našeho unikátního náramku.

 

Černé láva kameny – Lávový kámen je základní kámen, který posiluje spojení člověka s Matkou Zemí. Dává nám sílu, odvahu a umožňuje nám stabilitu v době změn. Uklidňující kámen, je velmi užitečný pro rozptýlení hněvu.

Bílý howlit kámen – Howlite je uklidňující kámen a může svému nositeli pomoci snížit vlastní hladinu stresu a hněvu, který je namířen proti němu. Howlite absorbuje negativní energii a jeho uklidňující vlastnosti pomáhají snižovat nespavost, protože uvolňují a odlehčují hyperaktivní mysl.

Slon (indonésky Gajah) – Sloni jsou uctíváni jako symbol štěstí, prosperity, ničitele zla, odstraňování překážek, síly, moudrosti, paměti a vitality.

Harmonické spojení těchto prvků vytváří naprosto přesný význam toho, jakým způsobem vznikl náš e-shop. Koupí toho produktu podporujete nejen vás nebo nás, ale především výše zmíněnou domordkyni a její rodinu.

 
 
 
 

 

Více informací o Náramek slon Indonésie Velikost: Dámský naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart