Milky Way F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

5100 

SKU: 8746_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Samonatvétací semena marihuany Milky Way F1
Vydejte se na cestu po Galaxii! Podle řecké mytologie pochází galaxie Mléčná Dráha z prsou bohyně. Autoflower odrůda Milky Way F1 je výtvorem pečlivé práce šlechtitelů RQS. Jedná se o F1 hybridní samonakvétací odrůdu, která pochází z několika inbredních linií. Výsledkem je skvělá odolnost proti škůdcům a vysoká produktivita, díky které si tuto odrůdu zamilujete. Odrůda Milky Way F1 vznikla zkřížením inbredních linií, které obsahují geny z odrůd Blue Mammoth, Blue Dream a Sin Tra Bajo Auto.
Jedinečný mix terpenů
Odrůda Milky Way F1 vděčí svým rodičům za komplexní mix terpenů, ve kterém dominuje myrcen, farnezen, karyofylen, pinen a limonen. Společně tyto aromatické molekuly utváří jedinečný mix aromat. Díky tomu je odrůda tím nejaromatičtějším kultivarem z RQS nabídky F1 hybridů.
Milky Way F1 je kompaktní a spolehlivá odrůda
Odrůda Milky Way F1 vyroste do výšky 70 cm a skvěle se jí daří i v menších prostorech či ve skleníku. Tato samonakvétací odrůda marihuany je připravená ke sklizni po 74 dnech od vyklíčení. Tato automat odrůda má v indooru, skleníku i outdooru opravdu vysoký výnos.
Kromě toho má také skvělou odolnost vůči škůdcům a enviromentálnímu stresu.
Detaily odrůdy Milky Way F1
Genetická Výbava: Blue Mammoth x Blue Dream x Sin Tra Bajo Auto
Verze: Samonaktétací
Genotyp: Hybrid
THC: Velmi vysoký
Výnos: Velmi vysoký
Výška: 55 – 75 cm
Kvetení: 42 – 45 dnů
Měsíc Sklizně: 70 – 75 dní po vyklíčení
Typ: Sativa 20% Indica 50% Ruderalis 30%
Dominantní terpeny: Myrcen, farnezen, pinen
Klima: Krátké léto

Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti. Velmi často se vyskytující terpen právě v rostlinách marihuany.
Myrcen – Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.
Farnesen – Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.
Limonen – Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 
Pinen – Pinen má svěží bylinné aroma. Může nabídnout řadu potencionálně terapeutických účinků a disponuje protizánětlivými vlastnostmi. Přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

Více informací o Milky Way F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart