Medusa F1 – samonakvétací semena marihuany 5ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

2910 

SKU: 8765_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Samonatvétací semena Medusa F1 od Royal Queen Seeds
I když vás tato odrůda nepromění v kámen jako Medúza z antického Řecka, konopná odrůda Medusa F1 dokáže vytřít zrak kdejakému milovníkovi ovocnějších chutí.
Tato odrůda kombinuje inbrední linie odrůd Sugar Magnolia a American Beauty. První zmíněná odrůda je sladká indika a druhá odrůda ovocný hybrid. Výsledkem je samonakvétací F1 odrůda, s unikátním kanabinoidním profilem a skvělými výnosy.
Máta, pepř a čerstvé ovoce
Odrůda Medusa F1 je velice aromatická a má skvělou koncentraci terpenů, díky kterým její aroma připomíná čerstvou mátu, kterou doprovází peprný tón společně s tóny čerstvého ovoce. Její tlusté a obsypané květy produkují vysoké množství THC a CBG a stejně tak vysoké množství myrcenu, ocimenu , farnesenu a karyofylenu. Vysoký obsah myrcenu a farnesenu nabízí uklidnění, zatímco vysoký obsah ocimenu příjemně pozvedne náladu a motivuje ke kreativní práci.
Vysoká odrůda s těžkými palicemi
Odrůda Medusa F1 je vysoká samonakvétací odrůda s dlouhými a silnými větvemi. Rostliny této odrůdy vyrostou do výšky 80 – 85 cm a mohou se pochlubit krátkou dobou kvetení, která trvá 42 – 45 dní. Ke sklizni je tato odrůda připravena za 72 dnů od vyklíčení. Díky své genetice produkuje Medusa F1 tlusté palice, které se skvěle zastřihávají. Tato odrůda je stejně jako další F1 odrůdy velice stabilní a zvládne nepříznivé prostředí i stres. Nicméně je trochu náchylná na plíseň a tudíž je vhodné si dávat větší pozor na vlhkost.
Detaily odrůdy Medusa F1
Genetická Výbava: Sugar Magnolia x American Beauty
Verze: Samonaktétací
Genotyp: Hybrid
Obsah THC: Vysoký
Obsah CBG: Vysoký
Výnos: XXXL
Výška: 80 – 85 cm
Kvetení: 40 – 45 dnů
Měsíc Sklizně: cca 72 dní po vyklíčení
Dominantní terpeny: Myrcen, Farnesen, Ocimen
Klima: Krátké léto
Terpeny obsažené v odrůdě Medusa F1
Myrcen – Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.
Farnesen – Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.
Ocimen – Vůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Disponuje ale také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.
Karyofylen – Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

Více informací o Medusa F1 – samonakvétací semena marihuany 5ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart