Mastickyztravicky Konopná mast

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

379 

SKU: 111-KONOPI Kategorie: ,

 Domácí konopná mast s obsahem kanabinoidů vyrobená podle tajného receptu. V této konopné masti byl použit jako základ certifikovaný bio kokosový olej, který má úžasné vlastnosti a je stále vyhledávanější surovinou pro výrobu kvalitní přírodní kosmetiky. Bio kokosový olej je bohatý na antioxidanty, mastné kyseliny a má výbornou vstřebatelnost díky, které proniká hluboko do pokožky. Použitý kokosový olej je za studena lisovaný a díky tomu jsou zachovány všechny prospěšné látky a ještě příjemně voní.
Další složkou v této domácí přírodní bio masti jsou kanabinoidy. Kanabinoidy jsou látky obsažené v konopných rostlinách. Tyto látky společně s masťovým základem dokáží zmírňovat příznaky nepříjemných kožních onemocnění jako je ekzém, akné nebo vyrážka. Dále tuto mast oceníte na drobné rány, oděrky, pohmožděniny nebo i na bolestivé popáleniny. Mast dokáže ulevit od chronické bolesti, ale může být nápomocna i při léčbě hemeroidů. Do této přírodní masti byl také přidán konopný olej ze semen, který je bohatý na omega 3 a 6 a má protizánětlivé účinky.
Vyzkoušejte námi nabízenou konopnou mast domácí výroby, která k vám dorazí v hnědé skleničce, aby nedošlo ke zbytečnému znehodnocování a byla zachována co nejvyšší kvalita po dlouhou dobu. 
Složení: Bio kokosový olej, kanabinoidy (CBD 300 mg, CBN, CBG), konopný olej ze semen

Více informací o Mastickyztravicky Konopná mast naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart