Kurkuma – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

169 

SKU: 8161_cz Kategorie:

Kurkuma (Curcuma aromatica)
Esenciální olej z divoké kurkumy je destilován parou z oddenků kvetoucí rostliny Curcuma aromatica rostoucí na vnějším úpatí Himálaje v Nepálu. Kurkuma jako klíčová botanická rostlina tradičních ajurvédských zdravotních praktik v Indii se léčebně používá po tisíce let a teprve nedávno byla objevena západní vědou a medicínou pro její neuvěřitelnou škálu výhod.
Využití oleje z kurkumy
Esenciální olej z divoké kurkumy je jedním z nejsilnějších protizánětlivých a účinných antioxidačních esenciálních olejů. Jeho protizánětlivý účinek spojený se schopností tlumit bolest je nejlépe využitelný při snižování artritické bolesti. V oblasti aromaterapie a péče o pleť má esenciální olej Curcuma Aromatica celou řadu aplikací, z nichž mnohé jsou nyní podporovány moderním výzkumem. Divoká kurkuma se již dlouho používá k redukci skvrn a získání rovnoměrné tónované pleti. Používá se v různých formulacích ke zlepšení zdraví kožních buněk. Olej z kořene divoké kurkumy je také vynikající na břišní problémy, od plynatosti až po menstruační potíže. Kurkuma, která je výhodná pro imunitní systém, může mít uklidňující účinky, které podporují pozitivní imunitní odpověď.
Emočně a energeticky esenciální olej Curcuma Aromatica uzemňuje a uklidňuje mysl. Olej z divoké kurkumy má také mnoho použití v aromaterapii a je velmi ceněn pro své zahřívací a stres zmírňující vlastnosti. Často se používá k léčbě deprese a snížení stresu.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Kurkuma – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart