Kerosene Krash – feminizované semínka 10 Ks Dutch Passion

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

6120 

SKU: 8208_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Kerosene Krash feminizované semínka od Dutch Passion
Byli jsme tak ohromeni některými jedinci v naší sbírce legendárního Gorilla Glue #4, že jsme se rozhodli použít jeden velkolepý vzorek jako základ pro extrémně chutnající kmen Kerosene Krash.

Genetika feminizované odrůdy Kerosene Krash
Jedna velmi sexy samice GG#4 byla opylena samcem Sherbetem. Toto křížení bylo dále vyvinuto ve stabilní feminizovanou řadu velmi kvalitních. 
Rostliny Kerosene Krash jsou středně vysoké s velmi příznivými výnosy. Nejde ale jen o objemné XXL sklizně, kvůli kterým by pěstitelé volili tuto odrůdu – tím důvodem je především úchvatný terpenový profil, který výrazně směřuje k části terpenového spektra. Obsahuje vysoký obsah THC.
Kerosene Krash vytváří početné boční větve, na kterých se formují báječně vonící palice, jež jsou tvrdé jako kámen. Vyzkoušejte jen trošku a uvidíte, jak vás povznese.
Tuto krásnou feminizovanou rostlinu pěstujeme uvnitř.
Ale pozor, konzumujte o něco více a buďte připraveni na „krash“!
 
Genotyp: Indika
Genetika: GG#4 / Sherbet
Výška : Střední
Doba květu:  8 týdnů
Výnos indoor: Vysoký
THC: Vysoký

Limonen – Je pro něj je typické svěží citrusové aroma. Limonen má protizánětlivé účinky a používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním.
Humulen – Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.
Myrcen – Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.
 Karyofylen – Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu.
 Linalool –  Jeho vůně je levandulová. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a celkově navracet klid do celé nervové soustav.

Více informací o Kerosene Krash – feminizované semínka 10 Ks Dutch Passion naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart