Kadidlo Frereana – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

239 

SKU: 8160_cz Kategorie:

Kadidlo Frereana (Boswellia frereana)
Esenciální olej Kadidlo Frereana je hydrodestilován z pryskyřičné sušené mízy stromu Boswellia frereana pocházejícího z pohoří Daallo v severní oblasti Sanaag v Somalilandu. 
Ačkoli kadidlo Frereana i kadidlo Carterii pocházejí z horských oblastí Somálska, kadidlo Frereana obvykle roste ve vyšších nadmořských výškách, což dává tomuto oleji jedinečné chemické složení. Tato odrůda kadidla má vysoký obsah pinenu, thujenu a cymenu, což dává tomuto oleji skvělé protizánětlivé, antibakteriální, antispasmodické a analgetické vlastnosti.
Využití oleje z kadidla
Esenciální olej kadidlo Frereana, který je po staletí uctíván pro svou povznášející a svůdnou zemitou lehce pižmovou vůni, je široce používán v povznášejících, relaxačních a vyrovnávacích směsích. Kadidlo, které se používá při uctívání od nepaměti pro způsob, jakým spojuje své četné léčivé síly s opojnou vůní, lze správně říci, že patří do rodiny posvátných vůní. Boswellia Frereana se také běžně používá v produktech péče o pleť a krásu, a to nejen kvůli své příjemné vůni. Tento esenciální olej má schopnot posílit a zlepšit zdraví pokožky, vyrovnat pleť a dodat pokožce pružnost. Zároveň poskytuje antibakteriální a protizánětlivé výhody.
Emočně a energeticky esenciální olej kadidlo Frereana uklidňuje a povzbuzuje. Kadidlový olej Frereana podporuje emocionální léčení, reflexi a introspekci, zejména v dobách situační úzkosti a deprese. Kadidlo Frereana olej, známý pro své pozoruhodné uzemňující účinky, je široce používán v meditačních směsích, které pomáhají stabilizovat a uklidnit neklidnou mysl nebo ducha.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Kadidlo Frereana – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart