Kadidlo – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

219 

SKU: 8183_cz Kategorie:

Kadidlo (Boswellia serrata)
Esenciální olej Kadidlo Serrata je hydrodestilován z pryskyřičné sušené mízy stromů Boswellia serrata rostoucích divoce v lesích Indie. 
Kadidlo Serrata je nejstarší doložené Kadidlo – Kadidlo zmiňované v Bibli a ájurvédské medicíně. Kadidlo Serrata má vysoký obsah přírodních složek patřících do chemické skupiny monoterpenů, jako je alfa thujen, alfa-pinen a limonen, což mu propůjčuje silné antiseptické, dekongestantní a protizánětlivé činidlo.
Využití oleje z Kadidla
Čistá, citrusově-terpenická vůně esenciálního oleje Frankincense Serrata je opředena starověkým mýtem a posvátným rituálem; díky jeho hlubokým léčivým vlastnostem je důležitou součástí ajurvédské medicíny. Kadidlový olej Serrata je také široce používán jako pomoc při zmírnění menších bolestí a zánětů souvisejících s bolestmi hlavy a celkovým svalovým napětím. Může poskytnout podporu dýchání. Kadidlový olej obsahuje antimikrobiální výhody, které ničí škodlivé zárodky a bakterie při kontaktu, ať už na těle nebo na površích v celém domě.
Kadidlový esenciální olej Serrata, který je schopen eliminovat vrásky, dramaticky redukovat výskyt jizev po celém těle, odstranit akné a jiné nedokonalosti, zároveň vyblednout strie a hojit popraskanou nebo suchou pokožku. Poskytuje řadu výhod proti stárnutí.
Emočně a energeticky je Kadidlový olej Serrata bohatý na potenciální aplikace. Kadidlo je legendární pro své tradiční a posvátné použití a svou schopnost navodit hluboký klid mysli, takže je ideální pro meditační účely.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Kadidlo – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart