Jamajský pepř – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

219 

SKU: 8170_cz Kategorie:

Jamajský pepř (Pimenta dioica)
Esenciální olej z nového koření, nazývaný také esenciální olej z jamajského pepře, je destilován parou ze sušených nezralých bobulí vysokých stálezelených stromů Pimenta dioica (synonymum Pimenta officinalis) rostoucích na krásných tropických karibských ostrovech. Nové koření, také známé jako Pimento, je užitečné při příležitostných zažívacích potížích a v období sezónních onemocnění. Tyto úžasné vlastnosti dělají z jamajského pepře perfektní olej, který můžete mít po celý rok.
Využití oleje z jamajského pepře
Dnes se nové koření široce používá jako ochucovadlo v potravinářském a nápojovém průmyslu. Esenciální olej se používá k aromatizaci bylinných likérů, jako je Chartreuse a Benediktin. Díky této bohaté vůni se esenciální olej z jamajského pepře používá také pro své proslulé vonné vlastnosti v mýdlech a výrobcích osobní péče a také v parfémech. Nové koření je oblíbeným modifikátorem mnoha špičkových pánských vůní a může být použito jako uzemňující vůně pro kolínskou. Pomáhá také při bolestech svalů a nabízí výhody tepla a také analgetickou kvalitu. Jednou ze zdravotních výhod jamajského pepře je hřejivý olej, který stimuluje krevní oběh a průtok krve.
Emočně a energeticky může pomoci snížit stres, únavu, deprese a pocity melancholie. Tento esenciální olej má také sedativní a antispasmodické vlastnosti, může pomoci uklidnit úzkost. Vzhledem k tomu, že má menší obsah eugenolu než list Pimento, je esenciální olej z Pimento Berry populárnější v aromaterapii. Exotické, sladko-kořeněné aroma esenciálního oleje jamajského pepře po rozptýlení jistě přenese vaše smysly mezi divoké tropické stromy a podmanivou krásu karibských ostrovů. Je také známý pro své silné afrodiziakální vlastnosti.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Jamajský pepř – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart