Jamaican Pearl – 3 ks feminizovaná semena Sensi Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1649 

SKU: 8934_cz Kategorie:

Popis semen marihuany Jamaican Pearl je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Jamaican Pearl feminizovaná semena marihuany od Sensi Seeds
Jamaican Pearl feminizovaná semena marihuany vznikla z Early Pearl a Marley’s Collie. Nezvyklá a originální genetika jí zařídila perfektní vlastnosti a bezchybné rysy. Vzhledem k tomu, že se jedná o téměř čistou sativu, tak je tato odrůda velmi unikátní. Tato feminizovaná semínka se pyšní vysokým podílem sativy. 
Mnoho let jsme vylepšovali tuto genetiku, aby byla schopná dokvést i v našich nepříznivých podmínkách. Marley’s Collie jsme použili jako mateční rostlinu a opylovali jsme jí samcem Early Pearl, který je znám výnosem a rychlým květem.
Výsledný kříženec je konzistentní, plný energie a roste rychleji než je obvyklé u sativ. Jeho bonusem je možnost venkovní výsadby.
Tato výborná semena marihuany odrůdy Jamaican Pearl kvetou 9 – 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru. Pokud však vlastníte kvalitní skleník, můžete je úspěšně pěstovat i venku a těšit se z jejich přímo obřího venkovního výnosu. 

Detaily odrůdy Jamaican Pearl feminized
Genetika: Sativa 85%  Indika 15%
Délka květu: od srpna do konce října
Výnos: 400 g
Výška rostliny: až 3 m

Terpeny obsažené v Jamaican Pearl 
 Myrcen – Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.
 Karyofylen – Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu. 
 Humulen –  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.
 Ocimen –  Vyskytuje se v bylinkách, zejména v bazalce. Vyniká svou poměrně sladkou, květinovou vůní, proto je také velmi často využíván k výrobě parfémů. Přispívá k léčbě kožních problémů (mykózy, kožní infekce).

Více informací o Jamaican Pearl – 3 ks feminizovaná semena Sensi Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart