Jalovec obecný – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

219 

SKU: 8163_cz Kategorie:

Jalovec obecný (Juniperus communis)
Náš organicky vytvořený jalovcový esenciální olej je destilován parou z úžasných modrých plodů stálezeleného stromu Juniperus communis pěstovaného v zalesněných oblastech Indie. 
V přírodních vonných aplikacích je jalovcový olej považován za střední tón. Jasná lesní vůně jalovcového esenciálního oleje se dobře mísí s dalšími esenciálními oleji ze dřeva, jehličnanů, bylin, koření, máty a květin. Všechny nadzemní části keře jalovce lze destilovat, ale zralé bobule jsou považovány za nejterapeutičtější část rostliny.
Využití oleje z jalovce obecného
Bohatě balzámový a pryskyřičně sladký jalovcový esenciální olej při vdechování přímou dlaní nebo difúzí podporuje čisté dýchání, detoxikaci a čištění. Takto použitý, spolu s terapeutickou masáží, jalovcový olej povzbuzuje, posiluje a osvěžuje těla a také podporuje detoxikaci pokožky. Tento esenciální olej je také užitečný, když chcete pomoci s menší bolestí a zánětem, také snížit přítomnost nežádoucích bakterií a plísní. Pro silnou podporu imunity je olej nejlepší variantou pro použití v domácích čistících receptech a směsích na nachlazení a chřipku. Esenciální olej z jalovcových bobulí se také přidává do směsí, které pomáhají při bolestivých kloubech, artritidě a bolestech hlavy. Esenciální olej Jalovec obecný je mezi uživateli olejů oblíbený pro svou úžasnou vůni a terapeutické vlastnosti, ať už je difuzní nebo topicky aplikován.
Díky schopnosti čistit vzduch může čerstvé aroma jalovcového esenciálního oleje z bobulí vyvolat uklidňující, uzemňující účinek. Zatímco mezi jeho atributy patří posilující účinek na nervy, z psychologického hlediska se o jalovci říká, že pozvedá náladu v dobách nízké energie, úzkosti a slabosti.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Jalovec obecný – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart