Hyperion F1 – samonakvétací semena marihuany 5ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

2910 

SKU: 8769_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Samonatvétací semena Hyperion F1 od Royal Queen Seeds
Nechte se ozářit bohem slunce, po kterém je odrůda Hyperion F1 pojmenována.
Hyperion je pravým F1 hybridem, který má silnou genetiku z inbredních linií odrůd Amnesia, Lemon a španělské auto odrůdy Sin Tra Bajo. Tato vysoce produktivní a silná samonakvétací odrůda má vysoký obsah kanabinoidů a terpenů a také se jedná o jednu z nejvyšších odrůd z celé F1 nabídky.
Vzhledem k její genetické linii odrůdě Hyperion F1 dominuje čerstvá vůně borovice a bylinek, kterou doprovází hluboké zemité a peprné tóny. Její dlouhé palice jsou plné pryskyřice, která obsahuje obrovské množství kanabinoidů a terpenů, včetně myrcenu, ocmienu, farnsenu, terpinelenu, haryofylenu a humulenu. 
Hyperion F1: Vysoký hybrid s vysokými výnosy
Odrůda Hyperion je jedna z nejvyšších F1 odrůd. Semínka této odrůdy dají vzejít jednotvárným a stabilním samonakvétacím odrůdám, které rostou do obrovské výšky a jsou ideální do otevřených zahrad. Rostliny této odrůdy rostou velice rychle a vyroste na nich spoustu větví s obrovským množstvím palic. Tato odrůda kvete asi 55 dní a ke sklizni bude připravena za 85 dní od vyklíčení. Odrůda Hyperion F1 dokáže odměnit velkými palicemi s obrovským množstvím pryskyřice, které provoní celou zahradu.
Detaily odrůdy Hyperion F1
Genetická Výbava:  Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Automatic
Verze: Samonaktétací
Genotyp: Hybrid
Obsah THC: Velmi vysoký
Výnos: XXL
Výška: 60 – 90 cm
Kvetení: 50 – 55 dnů
Měsíc Sklizně: 80 – 85 dní po vyklíčení
Dominantní terpeny: Farnesen, Myrcen, Ocimen, Terpinolen
Klima: Krátké léto
Terpeny obsažené v odrůdě Hyperion F1
Myrcen – Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.
Farnesen – Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.
Ocimen – Vůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Disponuje ale také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.
Terpinolen – Přispívá k léčbě nespavosti, úzkosti, deprese, stresu či poruch spánku. Díky své svěží vůni, která je charakteristická tóny borovice a bylin s nádechem květinového aroma, je využíván v kosmetickém průmyslu.

Více informací o Hyperion F1 – samonakvétací semena marihuany 5ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart