Hindu Kush – samonakvétací semena 10 ks Sensi Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1169 

SKU: 8055_cz Kategorie:

Popis samonakvétacích semen Hindu Kush Automatic je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Hindu Kush Automatic – samonakvétací semínka marihuany od Sensi Seeds
Feminized verze cannabis  je oblíbená mezi fanoušky staré školy indica už více než dvě desetiletí, proto seedbanka Sensi Seeds přichází také se samonakvétací verzí této klasiky.
Nenáročná a cenově dostupná odrůda nabízí spoustu předností. Úžasně robustní kmen konopí z rodu Hindúkuš je klasická čístá indika. 
Rostliny je možno umístit jak uvnitř, tak i venku. Jsou nižšího vzrůstu a doba květu je pouhých 45 – 50 dní. V outdooru se jim bude dařit v teplých oblastech se spoustou slunečního svitu.
Kromě těchto autoflowering semen je Hindu Kush k dispozici také jako feminizovaná semena marihuany a regulérní semena marihuany – Hindu Kush Regular.

Shrnutí základních informací o odrůdě konopí Hindu Kush Automatic
Genotyp: 100 % indika
Genetika: Hindu Kush x Ruderalis
Délka květu: 45 – 50 dní

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Hindu Kush Automatic
Limonen – Terpen s charakteristickým aromatem citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je dalším členem rodiny terpenů konopí. Limonen je silný antioxidant s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
 Myrcen – Najbežnejší terpén, ktorý v rastlinách konope môžeme objaviť. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s náznakom pižma. Myrcen je sústredený predovšetkým v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

Více informací o Hindu Kush – samonakvétací semena 10 ks Sensi Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart