HiFi 4G feminizované semínka 5 Ks Dutch Passion

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1800 

SKU: 8204_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

HiFi 4G feminizované semínka od Dutch Passion
Ve společnosti Dutch Passion se snažíme držet krok s nejnovější genetikou a naše kontakty v Severní Americe nám poskytly skutečně úžasnou nabídku. Výsledkem našeho posledního projektu je HiFi 4G, která obsahuje úžasnou genetiku pocházející od WiFi OG a naší cenami ověnčenou a pryskyřicí přetékající Glueberry OG.
Tato odrůda je perfektní pro relaxaci a speciálně pro poslouchání hudby. Zdá se, že HiFi 4G pomáhá zesílit prožitek a radost z hudby. Váš Hi-Fi sytém oživne, bude znít bohatší, hlubší a jasnější, jako byste se ocitli přímo vedle hudebníka tvořícího jeho muziku. Tato feminizovaná semínka odrůdy bohaté na THC kombinuje kreativní příjemný rauš s kvalitní myšlenkovou anestezií.
Sklizeň s touto nekomplikovanou odrůdou je velmi jednoduchá, protože roste snadno pod kterýmikoliv pěstebními podmínkami. Úžasný terpenový profil, energický růst a silná vrstva třpytících se terpenů dělá tuto vysoce výnosnou odrůdu perfektní pro výrobce koncentrátů a extraktů.
Produkuje velké a husté palice, které jsou zcela pokryté silnou vrstvou pryskyřice a obsahují až 20% THC. Je to také ideální model pro výrobu konopných extraktů jako Rosin, BHO, Vodní hash.
Semínka konopí odrůdy HiFi 4G můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a kvetou pouhých 55 dní.
Genetika feminizované odrůdy HiFi 4G
HiFi 4G patří společně s SFV OG odrůdy z rodiny OG Kush, které se v současné době nachází na celosvětovém trhu.

Genotyp: Indika/Sativa
Genetika: OG KUSH
Výška : Střední
Doba květu:  8 týdnů
Výnos indoor: 500 g/m2
Výnos outdoor: 700 a více g/rostlinu
THC: 20% Vysoký
Limonen – Je pro něj je typické svěží citrusové aroma. Limonen má protizánětlivé účinky a používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním.
Humulen – Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.
Pinen – Aroma konopného terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.
Myrcen – Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

 

Více informací o HiFi 4G feminizované semínka 5 Ks Dutch Passion naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart