Green Gelato – feminizovaná semínka 5 ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

754 

SKU: 8263_cz Kategorie:

Popis feminizovaných semen Green Gelato je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Green Gelato –  feminizovaná semínka marihuany od Royal Queen Seeds
Kvalitní feminizovaná semena cannabis odrůdy Green Gelato vznikla jako výsledek spojení vynikajících odrůd Sunset Sherbet a hybridu Thin Mint Girl Scout Cookies, který pochází přímo z genetické pece v San Fransicso Bay area.
Tento energicky rostoucí kmen konopí patří k indika-dominantním hybridům.
Rostliny dorůstají v indoor prostředí do střední výšky. Výnosy se pohybují kolem 500 – 700 g/m2. Ve venkovním prostředí mohou měřit až 200 cm a výnosy z jedné rostliny jsou cca 800 gramů!
Ke sklizni jsou připraveny začátkem října.
Green Gelato je vítězem soutěže Soft Secret v kategorii "Nejlepší Nová Evrospká odrůda roku 2019"!

Základní informace o odrůdě konopí Blue Gelato
Genotyp: Sativa 45% Indica 55%Genetika: Sunset Sherbet x Thin Mint Girl Scout CookiesVýnos indoor: 500 – 700 g/m2Výnos outdoor: 800 g/rostlinaVýška indoor: 80 – 120 cmVýška outdoor: 150 – 200 cm
Doba kvetení: 8 – 10 týdnůMěsíc sklizně: Začátek říjnaTHC: 27 %

Terpeny obsažené v rostlinách konopí Blue Gelato
Limonen – Má výjimečně svěží a povzbuzující aroma. Nalezneme jej ve slupkách citrusů. Má protizánětlivé a antivirové účinky. Je velmi oblíbený v aromaterapii a přispívá k léčbě dýchacích obtížích, diabetes a oslabené imunity. 
Karyofylen – Karyofylen má svěží pepřovou vůni s tóny dřevin. Má protizánětlivé vlastnosti a využívá se při aromaterapii k uvolnění dýchacích cest. Je to jediný známý terpen, který přímo ovlivňuje endokanabinoidní systém.
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.
Menthol – Menthol je nejpoužívanější terpen vůbec, přidává se do kosmetických přípravků, léčebných mastí, krémů, kapek proti kašli, masážních olejů nebo do žvýkaček a bonbónů. Má známou svěží a příjemně štiplavou chladivou vůni a chuť. Využívá se v aromaterapii a přispívá k léčbě psychických obtíží, dýchacích problémů, nachlazení a bolesti. 

Více informací o Green Gelato – feminizovaná semínka 5 ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart