Gorilla Girl F1 FAST – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

649 

SKU: 8044_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Gorilla Girl F1 FAST Sweet Seeds
Tyto feminizované rostliny mají silný a stimulační účinek s obsahem THC až 25%, některé rostliny mohou dokonce překročit tyto úrovně.Tento kmen je známý svojí nadprůměrnou produkcí pryskyřice, která zcela potahuje kalixy aromatickými trichomy.Pupeny mají intenzivní, sladkou a ovocnou vůni s tóny modrého cypřiše a dřeva doplněného citrónovými zemitými odstíny.
Tuto feminizovanou rostlinu můžete pěstovat venku, ale i uvnitř.

Genetika Gorilla Girl F1 FAST
Tyto feminizované semínka marihuany jsou ultrarychlé kvetoucí verze Gorilla Girl® (SWS74), nejúčinnější kmen „Super Strong“ v Sweet Seeds® s hladinami THC až 31%. Je to kříženec mezi silnou Gorilla Girl® a Sweet Gelato Auto® (SWS76).
Detailní informace o Gorilla Girl F1 FAST

Genotyp: Indica: 40% / Sativa: 60%
Genetika:  Gorilla Girl x Sweet Gelato Auto
Výnos indoor: 400 550-g / m2
Výnos outdoor: 350 600-g / rostlina
Doba kvetení: 7 týdnů
Měsíc sklizně: koncem srpna, začátek září
THC: 18-25%

Terpeny obsažené v konopí Gorilla Girl F1 FAST
Humulen – Je pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.
Limonen – Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti
Myrcen – Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

Více informací o Gorilla Girl F1 FAST – feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart