Epsilon F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

5100 

SKU: 8760_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Samonatvétací semena Epsilon F1 od Royal Queen Seeds
Epsilon F1 je nejrychleji rostoucí odrůdou z celé naší nabídky F1 semínek marihuany od Royal Queen Seeds a kombinuje genetické vlastnosti těch nejslavnějších konopných odrůd, jako je Blue Dream, Blueberry, Amnesia Lemon Haze a Black Domina. Může se pochlubit delikátním aroma, vysokým obsahem kanabinoidů a také bezkonkurenční stabilitou a uniformním růstem, který je typický pro všechny RQS F1 semínka. 
Díky jedinečnému aromatickému profilu rodičovských odrůd se odrůda Epsilon F1 může pochlubit bohatým aroma, které kombinuje tóny čerstvých bylinek a citrusů, společně se zemitými tóny a s náznakem borůvek a levandule.
Odrůda Epsilon F1 je středně silnou odrůdou, která konzistentně produkuje solidní obsah THC a jejíž terpenovému profilu dominuje myrcen, farnesen, ocimen a limonen. Myrcen, linalool a farnescen zaručují dlouhotrvající a uvolňující účinky, které uleví celému tělu, co skvěle doplňuje povznášející a motivační účinek limonenu.
Extra rychlá a kompaktní odrůda
Odrůda Epsilon F1 se může pochlubit skvělou vitalitou a odolností. Rostliny této odrůdy jsou malé a kompaktní a všechny dosahují podobné výšky a struktury (krátké, s několika vedlejšími větvemi), díky čemuž zaručí jednotvárný výsledek. Kromě toho je odrůda Epsilon F1 samonakvétací  (začne tedy kvést bez ohledu na světelný cyklus) a její palice začnou produkovat aroma až těsně před sklizní. V kombinaci s 30denní dobou kvetení (stačí pouhých 60 dní od vyklíčení ke sklizni) se jedná o ideální odrůdu v případě, že je důležitá diskrétnost.
Detaily odrůdy Epsilon F1
Genetická Výbava: Blue Dream, Blueberry, Amnesia Lemon Haze a Black Domina
Verze: Samonaktétací
Genotyp: Hybrid
THC: Vysoký
Výnos: Velmi vysoký
Výška: 50 – 70 cm
Kvetení: 30 – 40 dnů
Měsíc Sklizně: cca 65 dní po vyklíčení
Dominantní terpeny: Myrcen, Farnesene, Limonen, Ocimen
Klima: Krátké léto
Terpeny obsažené v odrůdě Epsilon F1
Myrcen – Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.
Karyofylen – Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.
Farnesen – Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.
Ocimen – Vůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Disponuje ale také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.

Více informací o Epsilon F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart