Desfrán – feminizované semínka 3 Ks Dutch Passion

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1248 

SKU: 8209_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země.Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Desfrán feminizované semínka konopí od Dutch Passion

Jedná se o legendární varietu známou v Jižní Americe, která získala řadu ocenění na nejrůznějších festivalech.
Prvním projektem Dutch Passion s Albertem bylo představit Desfrána v Evropě. Během vegetativního růstu potřebují Desfránové semínka konopí málo výživy. Roste dobře v půdě, zejména s dostatkem kořenového prostoru, a roste energicky i jinými metodami. Desfrán je 100% Sativa, takže může vyrůst velmi vysoko a vyvinout dlouhé větve, které mohou během okamžiku ovládnout vzdušný prostor / pěstírnu. Ve vegetativním růstu může stonek při tření produkovat intenzivní ovocné aroma. Během květu se protáhne a může ztrojnásobit svou výšku. Desfrán je velmi pryskyřičná odrůda vhodná pro metody pěstování SOG a SCROG a obvykle trvá 9-10 týdnů, než vykvete. 
Tuto odrůdu konopí pěstujeme uvnitř.
Má ovocnou vůni podobnou hrušce a zeleným jablkům, chuť připomíná hruškový karamel s tóny hroznů a melounu.
Desfrán produkuje neobvykle husté a kompaktní květy pro . Po usušení vypadají květy jako glazované šišky. Včasná sklizeň může mít za následek velmi cerebrální a psychedelické vzrušení, ale pokud Desfrán sklidíte pozdě, chutná sladší a je skutečným ničitelem.
Genetika feminizovaných semínek konopí od Dutch Passion

Desfrán je výsledkem křížení Destroyer s Destroyerem, původně byla 3-cestným křížením mexické Oaxacy, kolumbijského Punto Rojo a Meao Thai a do Dutch Passion se dostala díky Albertovi z Argentiny. Alberto je mistr pěstitel, znalec konopí a majitel Haze Magazine.
Genotyp: Sativa 100%
Genetika: Destroyer s Destroyerem
Výška : Vysoká
Doba květu:  9-10 týdnů
Výnos: Vysoký
THC: Vysoký

Limonen – Terpen s charakteristickým aromatem citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je dalším členem rodiny terpenů konopí. Limonen je silný antioxidant s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Tento terpen přítomný v rostlině marihuany pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.

Více informací o Desfrán – feminizované semínka 3 Ks Dutch Passion naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart