Desfrán – autoflower feminizované semínka 7 Ks Dutch Passion

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1920 

SKU: 8216_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat odoficiálního výrobce dané země.Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Desfrán autoflower feminizované semínka konopí od Dutch Passion
S genetikou od legendární sativy z džungle Desfrán je to jedna z nejlepších sativa auto rostlin, jaké kdy Dutch Passion vyvinula. Auto Desfrán feminizované semínka mají zničující sílu, ne pro začátečníky nebo jen tak pro kohokoli těsně před spaním! Poupata mají bohatou bílou pryskyřičnou polevu a tropické skunky aroma.
Pokud vám nevadí 15týdenní růstový cyklus a chcete dokonalý sativa zážitek, pak by měl být Auto Desfrán ve vaší pěstírně! Dosáhne výšky přes 100 cm.
Genetika autoflower feminizovaných semínek konopí od Dutch Passion
Čistá sativa genetika z fotoperiody Desfrán byla převedena do samokvetoucího formátu díky ruderalis/sativa genetice Auto Daiquiri Lime. Tato all-sativa hybridizace zajišťuje zachování všech nejlepších sativových vlastností. Silný vliv sativy znamená, že tomuto automatu trvá neobvykle dlouho, než vykvete, až 15 týdnů od semene po sklizeň. Znalci pěstitelů autoflowering však zjistí, že pár týdnů navíc stojí za čekání na výjimečně silnou kvalitu.

Genotyp: Většinou Sativa 
Genetika: Desfrán x Auto Daiquiri Lime
Výška : 100 cm
Doba květu: 12-15 týdnů
Výnos: Vysoký
THC: 19% Vysoký

Limonen – Terpen s charakteristickým aromatem citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je dalším členem rodiny terpenů konopí. Limonen je silný antioxidant s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Karyofylen – Tento terpen přítomný v rostlině marihuany pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.
  Myrcen – Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.
 Pinen – Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty. 
Ocimen – Ocimen přispívá k léčbě kožních problémů. Má dobré protizánětlivé vlastnosti. 

Více informací o Desfrán – autoflower feminizované semínka 7 Ks Dutch Passion naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart