Citronová myrta – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

179 

SKU: 8175_cz Kategorie:

Citronová myrta (Backhousia citriodora)
Esenciální olej Citronová myrta je destilován parou z listů kvetoucí rostliny Backhousia citriodora pocházející z Austrálie.
Extrémně silný antibakteriální a germicidní myrtový olej s vůní citronu je mnohem účinnějším zabijákem choroboplodných zárodků než známější a všudypřítomný Tea Tree olej. Mimořádně vysoká hladina citralu (kolem 87 %) z něj dělá silné antibakteriální, antiseptické a protiplísňové činidlo. Jedním z našich oblíbených způsobů použití esenciálního oleje z citronové myrty je očistit tělo a okolní prostředí od nezvaných mikrobiálních aktivit.
Využití oleje z Citronové myrty
Esenciální olej z citronové myrty má pozoruhodné schopnosti ničit choroboplodné zárodky. Zvláště výhodné, když je začleněn do směsí difuzérů, sprejů a dalších produktů určených k podpoře dýchacího a imunitního systému, k podpoře celkového zdraví. Pomáhá odvrátit sezónní hrozby a pomůže vám snadněji dýchat v době přetížení. Esenciální olej z citronové myrty také pomáhá bojovat proti zápachu a je také velmi prospěšnou složkou, když je začleněn do čističů povrchů a dalších domácích čisticích prostředků pro kutily. Kromě toho je Lemon Myrtle studována pro její možné použití při léčbě kožního onemocnění (Tinea). Při pečlivém použití v nepatrných ředěních v rámci aplikací péče o pleť může být citronový myrtový olej užitečný ve formulacích určených pro mastnou pleť.
Emočně a energeticky je esenciální olej Lemon Myrtle velmi povznášející a osvěžující. Může mít také sedativní účinek, který může pomoci s relaxací a zklidněním mysli v období úzkosti a stresu. Při použití před spaním se věří, že Lemon Myrtle pomáhá ke klidnému spánku.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Citronová myrta – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart