Blueberry – feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

912 

SKU: 7863_cz Kategorie:

Popis feminizovaných semen Blueberry je přejat od oficiálního výrobce Seedsman. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blueberry – feminizovaná semena marihuany od seedbanky Seedsman
Tato feminized odrůda cannabis byla vytvořena kanadským pěstitelem přezdívaným DJ Short. Její počátky sahají až do 70. let minulého století. Feminizovaná semena marihuany jsou výsledkem křížení indika-dominantního afgánckého kmene spolu s thajským a purpurovým thajským kmenem. Jedná se o tzv. třícestné křížení.
Odrůda Blueberry se hodí jak do prostředí indoor, outdoor tak i do skleníku. Pokud se rostlina pěstuje ve vhodných podmínkách, dosahuje poměrně velkého vzrůstu a velmi dobrých výnosů. Její název je odvozen od zbarvení rostlin – můžou být v tónech červené, fialové a modré.

Základní informace – odrůda Blueberry
Genotyp: dominantní indika
Genetika: Blueberry
Výnos: 400-600 g/m²
Výška: přes 2 metry
Doba květu: 8-9 týdnů
Měsíc sklizně: říjen
THC: 19,5 %

Terpeny obsažené v odrůdě konopí Blueberry
Karyofylen – Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.
Myrcen – Jeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.
Linalool –  Má uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.
Limonen – Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

Více informací o Blueberry – feminizovaná semínka 5 ks Seedsman naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart