Blueberry Cheese Auto – autoflowering semena marihuany 10 ks Barney’s Farm

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

860 

SKU: 8939_cz Kategorie:

Popis feminizovaných semen Blueberry Cheese Auto je přejat od oficiálního výrobce Barney’s Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blueberry Cheese Auto od Barney’s Farm
Tento průkopnický kmen je konečným produktem BLUEBERRY CHEESE ™ zkříženého s jedinečným chovným kmenem Ruderalis. BLUEBERRY CHEESE AUTO ™ roste s velmi malým úsilím a bude prosperovat ve většině podmínek; vegetace se automaticky přesune do kvetení v pátém týdnu.
Blueberry Cheese Auto je odrůda konopí, která vznikla křížením dvou slavných odrůd – Blueberry a Cheese. Genetika této rostliny je fascinující kombinací obou svých rodičů, čímž vytváří jedinečný profil a vlastnosti.
Rodičovská odrůda Blueberry je známá svým sladkým a ovocným aroma, které připomíná lahodné borůvky. Naopak, Cheese je odrůda s výrazným sýrovým aroma a vynikajícím genetickým pozadím. 
Křížením těchto dvou odrůd vznikla Blueberry Cheese, která zdědila ty nejlepší vlastnosti obou svých rodičů. Tato odrůda nabízí příjemné a sladké aroma borůvek spojené s výraznými tóny sýra. Genetika této odrůdy jí dodává vyvážený a unikátní profil, který je oblíbený mezi milovníky marihuany.

Detaily odrůdy Blueberry Cheese Auto 
Genetika: Cheese x Blueberry x Ruderalis
Genotyp: indika 80% / sativa 20%
Výška roslin indoor: 80-100cm
Výška rostlin outdoor: 100cm
Výnos: 500g (průměrně)
Délka životního cyklu: 70 – 75 dnů
Obsah THC: 15 – 20 %
Obsah CBD: do 1%

Terpeny obsažené v rostlině Blueberry Cheese Auto
Karyofylen – Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.
Linalool – Má uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.
Limonen – Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 
 

Více informací o Blueberry Cheese Auto – autoflowering semena marihuany 10 ks Barney’s Farm naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart