Bílý pepř – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

219 

SKU: 8185_cz Kategorie:

Bilý pepř (Piper nigrum)
Olej z bílého pepře je destilován parou z plně zralých bobulí kvetoucí révy Piper nigrum rostoucí v Indii.
Všechny tři druhy esenciálních olejů z pepře (bílý pepř, zelený pepř a černý pepř) pocházejí z rostliny Piper nigrum, kvetoucí liána z čeledi Piperaceae pocházející z jižní Indie, široce pěstovaná pro své plody. Ovoce lze připravit vařením nebo sušením za vzniku bílého, zeleného a černého pepře. Zelený pepř se získává ze zelených bobulí, černý pepř se získává z vyzrálých a sušených bobulí a bílý pepř se vyrábí z plně zralých bobulí s odstraněnou vnější vrstvou a ponecháním pouze semen.
Využití oleje z bílého pepře
Esenciální olej z bílého pepře spolu s tím, že pomáhá snižovat menší bolest a záněty, je podporou trávicího systému a také silným prostředkem, který pomáhá snižovat přítomnost nežádoucích bakterií. Tento esenciální olej je užitečný, když se snažíte podpořit zdravou podporu plic a podpořit správný oběh. O oleji z bílého pepře se často říká, že přináší uklidňující pohodlí bolavým, přetíženým svalům. Po přidání do masážních olejů mohou jeho zklidňující vlastnosti pomoci přinést úlevu. Tento hřejivý esenciální olej je výbornou podporou pro sportovce, cvičence jógy a ty, kteří jsou velmi fyzicky aktivní.
Emočně a energeticky je esenciální olej z bílého pepře krásnou podporou, když člověk zažívá duševní únavu, nízkou energii a situační depresi. Může také pomoci snížit obavy a motivovat ke změně, když je změna potřeba. Olej z bílého pepře je také považován za afrodiziakum, zvláště když je odborně smíchán s jinými esenciálními oleji.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Bílý pepř – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart