Big Bud Auto – 3 ks feminizované semena Sensi Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

1560 

SKU: 8126_cz Kategorie:

Popis semen marihuany Big Bud je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Big Bud Auto semena konopí od Sensi Seeds
Tyto feminizované semínka konopí Big Bud Automatic obsahuje 80 % indica.
Jedná se o samonakvétací kmen, díky čemuž je ideální pro začínající pěstitele. Jako auto je schopné prosperovat ve většině klimatických podmínek a nabízí také rychlejší dobu květu. Pěstitelé mohou očekávat celkem 45-55 dní kvetení s růstovým cyklem přibližně 13 až 17 týdnů. To je výhodné pro každého, kdo chce rychlé výsledky nebo více sklizní za rok.
Většina samonakvétacích kmenů produkuje nižší výnos než jejich běžné nebo feminizované protějšky. Tento kmen však nabízí působivě velké sklizně pro automatickou odrůdu. Uvnitř rostliny často produkují až 400 – 450 g/m², přičemž venkovní rostliny generují přibližně 100 – 175 gramů/rostlina.
Jelikož se jedná o samonakvétací odrůdu, je dostatečně robustní, aby se dala pěstovat i v chladnějších klimatických podmínkách. Dá se samozřejmě pěstovat i uvnitř nebo venku. 
Genetika Big Bug Auto 
Big Bud, původně vytvořený v USA v 80. letech 20. století, byl převezen do Nizozemska a poté dále hybridizován a stabilizován. Sensi Seeds ji přivedl zpět ke svým kořenům a poté ke svému genetickému pozadí přidal Skunk #1 a Northern Lights. Výsledek? Vysoce výnosná automatická varianta, která produkuje typicky indica high.

Detaily odrůdy Big Bud Auto
Genetika:  Většinou Indica
Délka květu: 13-17 týdnů
Výnos Indoor: 400 – 450 g/m²
Výnos Outdoor: 100 – 175 gramů/ rostlina
Výška rostliny: 90-130 cm

Terpeny obsažené v Big Bud Auto semena konopí
 Myrcen – Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.
 Karyofylen – Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu.
 Linalool –  Jeho vůně je levandulová. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a celkově navracet klid do celé nervové soustav.

Více informací o Big Bud Auto – 3 ks feminizované semena Sensi Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart