Apollo F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

5250 

SKU: 8773_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Samonatvétací semena Apollo F1 od Royal Queen Seeds
Odrůda Apollo F1, pojmenovaná stejně jako bůh Apollón z antického Řecka, je vitální samonakvétací hybrid, který se může pochlubit silnou strukturou a delikátním aroma. Tato odrůda vznikla zkřížením inbredních linií z odrůd Lemon, Black Domina a Sugar Magnolia a podědila tak řadu skvělých vlastností od svých předků.
Odrůda Apollo F1 má čerstvé aroma, které kombinuje vůni borovice s bylinnými tóny a s jasným náznakem citrusové kůry. V pozadí si také můžete všimnout náznaku vanilky a levandule, což připomíná moderní konopné odrůdy, jako je například Cookies a nebo další odrůdy z USA. Odrůda Apollo F1 produkuje spoustu pryskyřice s vysokým obsahem kanabinoidů a s komplexním mixem terpenů, jako je myrcen, terpinolen, farnesen, karyofylen, ocimen, limonen a linalool.
Robustní, jednoduchá a produktivní odrůda
Odrůda Apollo F1 je robustní odrůda s kompaktní strukturou a jasnou, indikovou morfologií. Rostliny vyrostou do střední výšky a její větve rostou velice blízko sebe a již brzy začnou produkovat spoustu palic a temně zelené listy. Odrůda Apollo F1 je samonakvétací a celý její životní cyklus trvá asi 80 dnů. Po uplynutí této doby přijde velká sklizeň obrovských a tlustých palic, které na sobě mají spoustu trichomů.

Detaily odrůdy Apollo F1
Genetická Výbava: Lemon x Black Domina x Sugar Mangolia
Verze: Samonaktétací
Genotyp: Hybrid
Obsah THC: Velmi vysoký
Výnos: XXL
Výška: Střední
Kvetení: 45 – 50 dnů
Měsíc Sklizně: 75 – 80 dní po vyklíčení
Dominantní terpeny: Farnesen, Myrcen, Karyofylen, Terpinolen
Klima: Krátké léto
Terpeny obsažené v odrůdě Apollo F1
Myrcen – Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.
Farnesen – Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.
Karyofylen – Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.
Terpinolen – Přispívá k léčbě nespavosti, úzkosti, deprese, stresu či poruch spánku. Díky své svěží vůni, která je charakteristická tóny borovice a bylin s nádechem květinového aroma, je využíván v kosmetickém průmyslu.

Více informací o Apollo F1 – samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart