Amsterdam Amnesia 10 Ks feminizované semínka Dutch Passion

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

3360 

SKU: 8203_cz Kategorie:

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má  toto zboží omezené užití.
Světově nejvyhledávanější  genetika Amnesia Haze pochází z Amsterdamu.
Za pouhých pár let od svého zrodu se této holandské  dominantní varietě s lákavým poměrem listů a palic a vysoce nadprůměrnými výnosy podařilo dobýt svět. Dodnes se mezi mnohými komerčními pěstiteli v Nizozemsku i jinde řadí k těm nejoblíbenějším odrůdám.Feminizovaná odrůda Amsterdam Amnesia Haze kvete při pěstování přibližně 9 až 10 týdnů. Kromě toho je také odolná proti sviluškám a díky svým úzkým listům dokáže snáze přijímat světlo i ve spodní části. Ve fázi květu se feminizovaná rotlina umí pořádně vytáhnout, takže si dávejte pozor, aby vám v pěstebních prostorech  nepřerostla přes hlavu. Těšit se můžete na štědré XXL sklizně plné hustých květů s nádechem citrusů. Palice očekávejte pevnější než u většiny v současnosti prodávaných odrůd s převažující sativní genetikou.
Genetika konopných feminizovaných semínek Amsterdam Amnesia 
Tato odrůda se proslavila po celém světě díky původní genetice Amnesia, jež patří mezi nejsilnější sativa dominantní stainy s vysokým obsahem THC. To vše dělá Amsterdam Amnesia Haze jednu z nejlepsích azelových odrůd, jaké kdy svět spatřil.
Genotyp: Sativa
Genetika: Amnesia Haze
Doba květu: 9-10 týdnů
Výška: 2-2,5 m
THC: nad 25%
Terpeny obsažené v Amsterdam Amnesia
Limonen – Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.
Karyofylen – Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.
Pinen – Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.
Terpineol – Přispívá k léčbě úzkosti, deprese, spánkových poruch a nespavosti. Má velmi dobré antibiotické a antioxidační účinky.

Více informací o Amsterdam Amnesia 10 Ks feminizované semínka Dutch Passion naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart